انتقاد زندیان از تاخیر در معرفی استاندار کردستان
انتقاد زندیان از تاخیر در معرفی استاندار کردستان

به گزارش ایسنا، علیرضا زندیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور در انتقاد از تاخیر در معرفی استاندار استان کردستان گفت: آیا می‌دانید مدیریت کردستان و شهرستان‌ها رها شده و هیچ نظارتی وجود ندارد؟ اکثر مدیران سیاسی در حالت انفعالی به سر می‌برند. البته این انفعال […]

به گزارش ایسنا، علیرضا زندیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور در انتقاد از تاخیر در معرفی استاندار استان کردستان گفت: آیا می‌دانید مدیریت کردستان و شهرستان‌ها رها شده و هیچ نظارتی وجود ندارد؟ اکثر مدیران سیاسی در حالت انفعالی به سر می‌برند. البته این انفعال از هشت سال پیش اتفاق افتاده بود، اما انفعال قبلی به گونه دیگری اجرا می‌شود و آن این است که عده‌ای همراه با تیم فیلمبرداری مجهز به روستاها و شهرهای استان می‌روند و وعده‌های حفر چاه، آسفالت جاده روستایی و شهری را می‌دهند و در اصل با این کار درصدد بالا بردن انتظارات مردم و ایجاد مشکلات برای مدیران آینده و استاندار هستند.
نماینده مردم بیجار با بیان اینکه هرچه سریعتر استانداری جهادی و توانمند برای کردستان معرفی کنید، گفت: مقام معظم رهبری در سفر خود در سال ۸۸ طی تذکری به مسئولان و توصیه‌ای از مردم بیجار خواستند تا مردم در این مناطق بمانند. اما برخی مسئولان در برابر فرمایش رهبری ایستادگی و موضع گیری کردند. بر این اساس اکنون شرایط بغرنجی بر کردستان و شهرستان بیجار حاکم شده که باید این مسئولان پاسخگو باشند.
انتهای پیام

منبع