انصارالله یمن، رخدادهای اخیر افغانستان، لبنان و سوریه را “جنایت صهیونیستی ـ آمریکایی” خواند
انصارالله یمن، رخدادهای اخیر افغانستان، لبنان و سوریه را “جنایت صهیونیستی ـ آمریکایی” خواند

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای حملات تروریستی اخیر به مساجد در افغانستان و آخرین مورد آن در قندهار را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است: این حملات جنایات کشتار وحشیانه است و توسط عناصر تکفیری انجام می‌شود که توسط آمریکا ساخته شده‌اند […]

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای حملات تروریستی اخیر به مساجد در افغانستان و آخرین مورد آن در قندهار را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: این حملات جنایات کشتار وحشیانه است و توسط عناصر تکفیری انجام می‌شود که توسط آمریکا ساخته شده‌اند و آنها را برای تحقق اهدافش در افغانستان رها کرده است.
انصارالله یمن همچنین خواستار محاکمه قاتلان این جنایات از سوی مقامات افغانستان شد و بر ضرورت حفاظت از نمازگذاران در مساجد و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در مقابل حملات مشابه جدید تاکید رد.
دفتر سیاسی انصارالله درباره درگیری‌های مسلحانه‌ای پنجشنبه در منطقه “الطیونه” بیروت لبنان نیز تاکید کرد: تجاوزات جنایتکارانه به معترضان صلح جو در بیروت را محکوم می‌کنیم و این تجاوزات را اقدام جنایتکارانه می دانیم.
در این بیانیه آمده است: چنین اقداماتی ثبات و صلح ملی لبنان را هدف قرار داده است و به دنبال کشاندن این کشور به یک فتنه داخلی به خواست آمریکا و اسرائیل است.
 دفتر سیاسی انصارالله همچنین حملات هوایی اخیر رژیم صهیونیستی به منطقه “تدمر” در استان حمص سوریه را محکوم کرد.
این جنبش این حملات را “جنایت صهیونیستی ـ آمریکایی” خواند و بر حق پاسخگویی سوریه تاکید کرد.
انتهای پیام

منبع