انصارالله یمن: آزادی مأرب نقطه تحول مهمی خواهد بود
انصارالله یمن: آزادی مأرب نقطه تحول مهمی خواهد بود

به گزارش ایسنا، محمد البخیتی، عضو شورای سیاسی انصارالله یمن در مصاحبه با المیادین گفت: رهبری ائتلاف سعودی در مأرب است و تمام عملیاتش از آنجا اداره می‌شود درنتیجه آزادی بقیه مأرب هدف مهمی برای یمن و نقطه تحول و ورود به یک مرحله جدید است. وی افزود: آزادی این شهر پیامدهای بزرگی درباره بیرون […]

به گزارش ایسنا، محمد البخیتی، عضو شورای سیاسی انصارالله یمن در مصاحبه با المیادین گفت: رهبری ائتلاف سعودی در مأرب است و تمام عملیاتش از آنجا اداره می‌شود درنتیجه آزادی بقیه مأرب هدف مهمی برای یمن و نقطه تحول و ورود به یک مرحله جدید است.
وی افزود: آزادی این شهر پیامدهای بزرگی درباره بیرون راندن نیروهای اشغالگر و بازپس گیری منابع نفتی دارد. ما شاهد پویایی مردمی گسترده‌ای در یمن هستیم که نقطه تحولی برای نهایی کردن جنگ‌ها علیه ائتلاف است. به زودی شاهد واکنش بزرگی از سوی مردم یمن علیه ائتلاف خواهیم بود.
وی گفت: سلطه هوایی ائتلاف سعودی زیاد طول نکشید. نیروهای مسلح یمن به بهبود توانایی‌های نظامی خود ادامه می‌دهند. ما به کسانی که در کنار ائتلاف متجاوز جنگیده‌اند می‌گوییم که نمی‌خواهیم آن‌ها را هدف قرار  دهیم. توازن قدرت به نفع یمن و به ضرر کشورهای متجاوز پیش می‌رود. ما وارد مرحله جدیدی که فروپاشی دشمن است می‌شویم. طرح صنعا همچنان در مقابل گروه‌های یمنی، سعودی و اماراتی وجود دارد. ما به عربستان و امارات توصیه می‌کنیم از این فرصت برای تحقق صلح استفاده کنند چراکه همچنان اهداف ما دفاعی است و برای دفاع از خود تلاش می‌کنیم.
اظهارات البخیتی بعد از عملیات “فجر الانتصار” انصارالله در مأرب ایراد شد که طی آن انصارالله مساحت‌های وسیعی را از این استان آزاد کرد.
انتهای پیام

منبع