بازداشت عاملان تیراندازی شب گذشته در خیابان شصت متری یاسوج
بازداشت عاملان تیراندازی شب گذشته در خیابان شصت متری یاسوج

 سید علی ملک حسینی افزود: به مخلان در نظم و امنیت عمومی هشدار داد و تأکید کرد: ایجاد درگیری و استفاده از هرگونه سلاح سرد و گرم، بازداشت و محکومیت به مجازات های سنگین را در پی خواهد داشت. وی با بیان اینکه با بررسی اولیه در این اقدام اختلاف سابق یکی از بستگان دو […]

 سید علی ملک حسینی افزود: به مخلان در نظم و امنیت عمومی هشدار داد و تأکید کرد: ایجاد درگیری و استفاده از هرگونه سلاح سرد و گرم، بازداشت و محکومیت به مجازات های سنگین را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با بررسی اولیه در این اقدام اختلاف سابق یکی از بستگان دو متهم مسلح موتورسوار احراز شده و بنابراین انگیزه انتقام جویی شخصی مطرح بوده،اظهار کرد: دادستانی با چنین اقداماتی شدیدترین برخورد قانونی را خواهد داشت، بنابراین در همان لحظات اول وقوع حادثه موضوع در دستور کار ویژه حوزه دادستانی قرار گرفت و دستورات قضایی جهت سرعت در شناسایی و بازداشت متهمین با ورود به منزل و مخفیگاه صادر شد و با تلاش و جدیت مامورین انتظامی پلیس اطلاعات استان کمتر از ۵ ساعت دستگیر و بازپرس با تفهیم اتهام هر دو متهم را با شدیدترین قرار تامین کیفری به زندان اعزام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج تصریح کرد: در این راستا با توجه به لزوم به کار گیری اقدامات قضایی و پیشگیرانه و برخورد و جلوگیری از جولان اراذل و اوباش تاکنون سه مرحله از طرح قضایی، انتظامی و امنیتی در مرکز استان بسیار موفقیت آمیز بوده و رضایت شهروندان را به دنبال داشته است.

ملک حسینی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ها مقادیر زیادی سلاح گرم و سرد و مهمات سلاح گرم و مشروبات الکلی کشف گردیده و گروهی از اراذل و اوباش دستگیر شده اند

وی در پایان ضمن تشکر از هوشیاری، احساس مسئولیت، همکاری و مشارکت بسیار خوب مردم فهیم و متدین استان با این مجموعه قضایی و پلیس، جهت برخورد با عاملین نزاع و حاملین سلاح گرم و سرد در جامعه، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت های موجود و رصد شبانه روزی با جدیت و قاطعیت، با اینگونه هنجارشکنان به شدت و با جدیت برخورد می نماید. چنین متهمانی تا پایان مهلت قانونی در بازداشت خواهند ماند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد دادستان یاسوج بیان کرد: شهروندان ارزشمند استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند از طریق خط ارتباطی سامد ک.ب با شماره ۰۹۱۷۲۱۰۹۷۷۳ گزارشات و مطالب خود را جهت بررسی از طریق پیام رسان های مطرح بصورت محرمانه جهت ارسال نمایند.

منبع