بازی ویدیویی “جنگجویان الاقصی” موجب نگرانی صهیونیست‌ها شده است
بازی ویدیویی “جنگجویان الاقصی” موجب نگرانی صهیونیست‌ها شده است

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه رأی الیوم، شبکه کان رژیم صهیونیستی ویدیوی جدیدی را از یک بازی فلسطینی منتشر کرد که شبیه سازی شده عملیات علیه سربازان اسرائیلی است. این بازی “جنگجویان الاقصی” نام دارد و عملیات جنگ و گریز میان اعضای مقاومت فلسطین و سربازان اسرائیلی را شبیه سازی کرده است. این […]

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه رأی الیوم، شبکه کان رژیم صهیونیستی ویدیوی جدیدی را از یک بازی فلسطینی منتشر کرد که شبیه سازی شده عملیات علیه سربازان اسرائیلی است. این بازی “جنگجویان الاقصی” نام دارد و عملیات جنگ و گریز میان اعضای مقاومت فلسطین و سربازان اسرائیلی را شبیه سازی کرده است.

این شبکه اعلام کرد، قرار است این بازی جدید فلسطینی طی ماه آتی میلادی تبلیغ شود و موجب نگرانی و ترس اسرائیلی‌ها شده است به ویژه اینکه عزم و اراده فلسطینی‌ها علیه ارتش رژیم صهیونیستی را تقویت و به مقاومت در برابر اشغالگران دعوت می‌کند. این بازی درگیری‌ها میان اعضای مقاومت فلسطین و سربازان اسرائیلی و سقوط جنگنده‌ها و یورش به مقرها و مراکز اصلی اسرائیل از جمله مقر موساد را نشان می‌دهد.

یک جوان فلسطینی بازی “آزادی فلسطین” را طراحی کرده و از کسی که بازی می‌کند خواسته شده زمین را از دشمنان با استفاده از سلاح و مهمات آزاد کند.

روزنامه اورشلیم پست نوشت، بازی آزادی فلسطین مبتنی بر جنگ با رژیم صهیونیستی و مقابله با چندین خطر و چالش در راه آزادی فلسطین است.

این روزنامه نوشت که یک جوان برزیلی با اصالت فلسطینی به نام نضال نجم که در برزیل زندگی می‌کند بازی “جنجگویان الاقصی” را ارتقا داده است. وی این بازی را به گونه‌ای برنامه ریزی کرده که بازیکنان نقش مبارزان فلسطینی را داشته باشند و دیدگاه اعراب به آن‌ها به عنوان “تروریست” تغییر کند.

این روزنامه در ادامه نوشت، در این بازی به جنگ با اسرائیلی‌ها دعوت می‌شود و صفت تروریست از فلسطینی‌ها گرفته شده و به آن‌ها صفت مبارز داده شده است.

انتهای پیام

منبع