بایدن: مهاجران متضرر از سیاست ترامپ مستحق دریافت غرامت هستند
بایدن: مهاجران متضرر از سیاست ترامپ مستحق دریافت غرامت هستند

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در کاخ سفید گفت: خانواده‌هایی که در مرز به خاطر “سیاست تحمل صفر” دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا از یکدیگر جدا شدند، بدون توجه به شرایط مستحق دریافت غرامت هستند. این در حالی است که بایدن چند روز […]

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در کاخ سفید گفت: خانواده‌هایی که در مرز به خاطر “سیاست تحمل صفر” دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا از یکدیگر جدا شدند، بدون توجه به شرایط مستحق دریافت غرامت هستند.

این در حالی است که بایدن چند روز قبل گفته بود که این گزارشها “آشغال” هستند و این پرداخت‌های میلیون دلاری انجام نمی‌شوند.

بایدن در سخنرانی روز شنبه تاکید کرد: اگر واقعا به خاطر رفتار ظالمانه دولت قبلی، چه قانونی و چه غیرقانونی به مرز آمدید و فرزندتان را گم کردید، بدون توجه به شرایط شما مستحق دریافت غرامت هستید. اینکه این رقم چقدر خواهد بود، هیچ نظری ندارم.

در همین حال، رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا اخیرا طرحی را ارائه دادند تا به منظور تضمین امنیت مرز و جلوگیری از مهاجرات‌های غیرقانونی بیشتر، برنامه غرامت بایدن را مسدود کنند.

انتهای پیام

منبع