برای بزرگراه ایذه – لردگان کاری انجام نشده است
برای بزرگراه ایذه – لردگان کاری انجام نشده است

عبدالله ایزدپناه در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده خوزستان که شامگاه جمعه (۲۳ مهرماه) با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عادت کرده‌ایم تا جایی اتفاقی نیفتد، دل‌ها متمرکز نمی‌شوند. وقوع این اتفاق در اندیکا و ایذه موجب شد همه مشکلات این مناطق از جمله راه، گاز و مدارس […]

عبدالله ایزدپناه در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده خوزستان که شامگاه جمعه (۲۳ مهرماه) با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عادت کرده‌ایم تا جایی اتفاقی نیفتد، دل‌ها متمرکز نمی‌شوند. وقوع این اتفاق در اندیکا و ایذه موجب شد همه مشکلات این مناطق از جمله راه، گاز و مدارس مشخص شود در حالی که باید این عیب برطرف شود. شاید زلزله اتفاق نیفتد اما آیا ما نباید متوجه این مشکلات شویم؟
به گزارش ایسنا، وی افزود: یکی از اساسی‌ترین مشکلات شمال و شمال شرق استان خوزستان وضعیت راه‌های اصلی و روستایی است. جاده ارتباطی بین خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد قتلگاه است و مرتب در این جاده تلفات مالی و جانی داریم.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اکنون به جز مشکلات آب و گاز و زلزله، اساس کار مربوط به راه‌ها  است زیرا اگر راه نباشد حتی نمی‌توانیم به خانه برویم.
وی بیان کرد: زمانی که اتفاقی در مناطق کوهستانی ایذه، باغملک، لالی و اندیکا رخ می‌دهدف بحران جاده داریم و باید بالگرد به منطقه اعزام شود.
ایزدپناه با بیان اینکه باید مساله راه‌های استان خوزستان حل شود، گفت: کلنگ بزرگراه ایذه به لردگان زده شد اما هنوز کاری انجام نشده است و این مساله، برازنده این دولت نیست.
وی در خصوص اختصاص ۳ درصد بودجه عمرانی استان خوزستان به اندیکا، افزود: تاکنون بودجه عمرانی این شهرستان صفر بوده است.
انتهای پیام

منبع