تجمیع اورژانس‌های اقماری تهران و تشکیل اورژانس استان تا ۱۴۰۱
تجمیع اورژانس‌های اقماری تهران و تشکیل اورژانس استان تا ۱۴۰۱

به گزارش ایسنا، جعفر میعادفر امروز در مراسم معارفه رییس مرکز اورژانس تهران، اظهار کرد: اورژانس تهران یکی از مهم ترین اورژانس های کشور است. وی گفت: با تشکیل اورژانس استان تهران و تجمیع اورژانس شهرهای وابسته به تهران تا ۱۴۰۱ شرایط و دامنه اقدامات گسترده می شود و می طلبد که  دقت و توجه […]

به گزارش ایسنا، جعفر میعادفر امروز در مراسم معارفه رییس مرکز اورژانس تهران، اظهار کرد: اورژانس تهران یکی از مهم ترین اورژانس های کشور است.

وی گفت: با تشکیل اورژانس استان تهران و تجمیع اورژانس شهرهای وابسته به تهران تا ۱۴۰۱ شرایط و دامنه اقدامات گسترده می شود و می طلبد که  دقت و توجه بیشتری داشته باشیم که خدمات درست به مردم برسد.

وی با اشاره به اینکه تکنسین هاولی نعمت های ما هستند و ما کارگزاران آن ها هستیم، ادامه داد: همه توجهات و دقت های ما باید ختم به تکنسین شود چرا که او سفیر نظام است. کوچک‌ترین رفتار، منش، دانش و مهارت تکنسین ها در ذهن مردم حک می شود و مردم برای ما ارزش گذاری می کنند. اگر تکنسین رفتار بدی داشته باشد باید ببینیم چه کردیم که تکنسین چنین کاری را انجام می دهد.

رییس اورژانس کشور این را هم گفت که باورها و نگاه ها باید تغییر و اصلاح شود چرا که پول و قدرت ارزش لباس اورژانس را نباید کم یا زیاد کند و تعصب به لباس بالاترین امر است.

وی با اشاره به اینکه باید دوشادوش و در کنار تکنیسین ها حرکت کنیم، چرا که آن ها باید احساس بزرگی کنند و از تحقیر ها کاسته شود، افزود: روابط انسانی نباید با روابط کاری قاطی شود و هر آدمی در جایگاه خود دارای عزت نفس است.

وی اظهار کرد: در شرایط اقتصادی که مردم و ما به نوعی درگیر هستیم آستانه تحمل‌ها کاهش پیدا کرده است و تکنسین ها درست است که خسته اند اما وقتی خانه به مردم می رویم باید مشکلات خود را کنار بگذاریم و با لبخند و روی گشاده وارد شویم؛ چرا که ۵٠ درصد آلام بیمار را کاهش می دهد.

میعادفر با معرفی صالح طبری به عنوان رییس جدید اورژانس تهران گفت: وی پیش از این رییس اورژانس مازندران بود و از زمان حضورشان  این اورژانس را متحول کرده است. چندین سال در جبهه و تفحص بوده است.

رییس اورژانس کشور همچنین گفت: شرط کرده ام ظرف یک ماه همه پایگاه های تهران را بازدید کنم و ایشان هم قول چنین کاری را داده اند.

وی در خاتمه از صابریا رییس پیشین اورژانس تهران هم تشکر کرد و گفت:  آقای صابریان چهار سال سکان اورژانس تهران را بر عهده داشتند و آرزو می کنیم در جایگاه های بهتری حاضر شوند.

انتهای پیام

منبع