تحسین وزیر آموزش و پرورش از توجه «جهاد دانشگاهی» به زیرساختهای فرهنگی
تحسین وزیر آموزش و پرورش از توجه «جهاد دانشگاهی» به زیرساختهای فرهنگی

یوسف نوری در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ که در محل دائمی نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، با تبریک سالروز حماسه ۹ دی و بیان اینکه دستاوردهای این نمایشگاه بسیار فاخر و بدیع است، اظهار کرد: تنوع این نمایشگاه بسیار عالی بود. پیش‌تر در نمایشگاه […]

یوسف نوری در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ که در محل دائمی نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، با تبریک سالروز حماسه ۹ دی و بیان اینکه دستاوردهای این نمایشگاه بسیار فاخر و بدیع است، اظهار کرد: تنوع این نمایشگاه بسیار عالی بود. پیش‌تر در نمایشگاه ها به لایه سخت توجه داشتیم اما در نمایشگاه جهاد دانشگاهی به لایه نرم و زیر ساخت‌های فرهنگی نیز توجه شده بود و این امر بسیار مهم است. 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اگر بتوانیم لایه های فرهنگی را تغییر دهیم، خود به خود لایه های سخت نیز تغییر می‌یابند ادامه داد: توجه به لایه‌های فرهنگی در این نمایشگاه جهاد دانشگاهی مشاهده می‌شود و این نمایشگاه نشان داد که تنوع و تعدد کار آن به گونه‌ای است که می‌تواند بیننده را اقناع کند. 

نوری همچنین با اشاره به دستاوردهای جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش، افزود: بخش‌های مربوط به حوزه آموزش و پرورش بسیار قابل استفاده است و ظرفیت‌های خوب قابل استفاده‌ای برای آموزش و پرورش داشت. 

به گزارش ایسنا، نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ از پنجم دی آغاز شده و تا نهم همین ماه در مرکز نمایشگاهی بوستان گفت‌وگوی تهران دایر است. 

انتهای پیام

منبع