تذکر نماینده همدان به وزیر صمت در مورد قیمت و کیفیت خودرو داخلی
تذکر نماینده همدان به وزیر صمت در مورد قیمت و کیفیت خودرو داخلی

به گزارش ایسنا، فتح الله توسلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: حق مناطق محروم در بودجه نادیده گرفته شده و اعتبارات در سطح ملی و استانی به صورت ناعادلانه توزیع شده است. بنابراین بودجه سال آینده را طوری تنظیم کنید […]

به گزارش ایسنا، فتح الله توسلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: حق مناطق محروم در بودجه نادیده گرفته شده و اعتبارات در سطح ملی و استانی به صورت ناعادلانه توزیع شده است. بنابراین بودجه سال آینده را طوری تنظیم کنید که عدالت توزیع رعایت شود.

نماینده مردم بهار، کبودرآهنگ در مجلس خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و صمت اظهار کرد: افزایش بی‌رویه و قیمت سرسام آور تراکتور و سایر تجهیزات کشاورزی برای کشاورزان مشکلات جدی را ایجاد کرده. باید هر چه سریعتر قیمت‌ها اصلاح شود.

وی در تذکری به وزیر صمت از قیمت خودرو داخلی و کیفیت آن انتقاد کرد و گفت: عزت مردم نباید در صف خودرو و با این قیمت‌ها نادیده گرفته شود و لازم است هر چه سریع‌تر وزیر صمت اقدام اساسی را در این خصوص انجام دهد.

انتهای پیام

منبع