ترکیه: آمریکا و روسیه در پاکسازی شمال سوریه شکست خورده‌اند
ترکیه: آمریکا و روسیه در پاکسازی شمال سوریه شکست خورده‌اند

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان، ریاست جمهوری ترکیه در روز دوشنبه در رابطه با “حملات تروریستی” اخیر با بیان اینکه صبرش دارد به سر می‌آید گفته بود که ترکیه به زودی مستقلاً این “عوامل تهدید” را از بین خواهد برد. مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه امروز گفت: اخیرا شاهد […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان، ریاست جمهوری ترکیه در روز دوشنبه در رابطه با “حملات تروریستی” اخیر با بیان اینکه صبرش دارد به سر می‌آید گفته بود که ترکیه به زودی مستقلاً این “عوامل تهدید” را از بین خواهد برد.
مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه امروز گفت: اخیرا شاهد تشدید حملات “پ.ک.ک” و “ی.پ.گ” بودیم. تروریست‌ها مواضع ما را از فاصله تقریبا ۳۰ کیلومتری مورد هدف قرار می‌دهند. آمریکا و روسیه طی توافقی، متعهد شدند تا شعاع ۳۰ کیلومتری، مرز ما را از حضور تروریست‌ها پاکسازی کنند، اما به تعهداتشان عمل نکردند.
وزیر خارجه ترکیه همچنین با بیان اینکه آمریکا به “تروریست‌ها” سلاح می‌دهد، گفت: ما باید چه کار کنیم؟ خودمان مشکلاتمان را حل می‌کنیم! ما در راستای حفظ امنیت خود، هر چه باید می‌کنیم تا این مناطق را از وجود تروریست‌ها پاک کنیم.
انتهای پیام

منبع