تعریف و تمجید رئیس جمهوری صربستان از پوتین برای گرفتن تخفیف در قیمت گاز
تعریف و تمجید رئیس جمهوری صربستان از پوتین برای گرفتن تخفیف در قیمت گاز

به گزارش ایسنا، الکساندر ووجیچ، رئیس جمهوری صربستان در یک برنامه زنده یوتیوب گفت، چندین هفته است که تدارکات برای نشستی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دست انجام است و اینکه نشست‌های پیشین او با پوتین هم همواره خیلی مهم بوده‌اند.   ووجیچ گفت: همواره موارد خیلی زیادی وجود دارد که من از […]

به گزارش ایسنا، الکساندر ووجیچ، رئیس جمهوری صربستان در یک برنامه زنده یوتیوب گفت، چندین هفته است که تدارکات برای نشستی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دست انجام است و اینکه نشست‌های پیشین او با پوتین هم همواره خیلی مهم بوده‌اند.  

ووجیچ گفت: همواره موارد خیلی زیادی وجود دارد که من از رئیس جمهور پوتین بیاموزم، خیلی چیزها باید از او بشنوم. پوتین قدرت روسیه است و او کسی است که این کشور را قدرتمندتر کرد. او جایگاه روسیه را به لحاظ سیاسی و نظامی و در نهایت، در بحث قدرت ثبات اقتصادی و دیگر موارد ارتقا دارد.

رئیس جمهوری صربستان همچنین ابراز امیدواری کرد که در بحث بهای گاز و توافق بر سر افزایش تامین گاز روسیه به صربستان حین نشست آتی با پوتین اتفاق نظر حاصل شود.

ماه اکتبر الکساندر ووجیچ گفته بود که نشست او با پوتین برای ۲۵ نوامبر برنامه‌ریزی شده است و اینکه او امیدوار است بهای گاز مطلوبی برای صربستان تعیین شود.

انتهای پیام

منبع