تلاش می‌کنیم جلوی هزینه‌های بیهوده گرفته شود
تلاش می‌کنیم جلوی هزینه‌های بیهوده گرفته شود

سید محمد حسینی که همزمان با سفر هیئت دولت به استان فارس، به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان فسا سفر کرده است، در بدو ورود به این شهرستان، از یک واحد تولید محصولات لبنی و یکی از پروژه‌های ورزشی فسا بازدید کرد.  معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای خود سری هم به بیمارستان در […]

سید محمد حسینی که همزمان با سفر هیئت دولت به استان فارس، به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان فسا سفر کرده است، در بدو ورود به این شهرستان، از یک واحد تولید محصولات لبنی و یکی از پروژه‌های ورزشی فسا بازدید کرد.
 معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای خود سری هم به بیمارستان در حال تاسیس شهرستان فسا زد تا از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار بگیرد.
حسینی بعد از آن در جلسه شورای اداری شهرستان فسا که با حضور با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، شرکت کرد و پس از شنیدن مسائل و مشکلات شهرستان فسا گفت: اگرچه در حال حاضر مشکلاتی اقتصادی در کشور وجود دارد، اما برخی از کارها اولویت دارد و باید تلاش کنیم زودتر به نتیجه برسند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: دولت تمام توان خود را به کار گرفته تا در خدمت مردم باشد و بیش از گذشته کار و تلاش شود.
حسینی افزود: آیت‌الله رئیسی بر برگزاری سفرهای استانی و حضور در میان مردم و لمس مشکل از نزدیک تاکید دارند و ما بر این باور داریم که اگر مسئولین برای رفع مشکلات تلاش کنند خدا هم کمک خواهد کرد. در بحث واکسناسیون هم دیدید که با تلاش دولت و مسئولان این مسئله با سرعت به نتیجه رسید.
او در ادامه به عضویت ایران در سازمان شانگ‌های اشاره کرد و گفت: این سازمان یک سازمان قدرتمند است و کشورهای مانند روسیه، چین، هند و… در این سازمان هستند و اگر تبادلات ما با این کشورها سرعت بگیرد خیلی از مشکلات برطرف خواهد شد.
حسینی ادامه داد: دنیا فقط غرب و آمریکا نیست و ما نباید معطل برخی از کشورهای غربی شویم. همین کشورهای اطراف می‌توانند بازار بسیار خوبی برای محصولات ایرانی باشند.
او با بیان اینکه باید موانعی که در مسیر تولید وجود دارد را برطرف کنیم، گفت: امید است همه در این مسیر کمک کنند مردم هم باید همراهی و مشارکت کنند و یأس و ناامیدی باید رخت بر بندد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: به رغم مشکلات اقتصادی و به تمام مسائلی که وجود داشت مردم پای صندوق آمدند و الان هم دولت باید این محبت مردم را جبران کند و پاسخ دهد و همه توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار ببندد.
حسینی با اشاره به تلاش مسئولان برای حل مشکلات گفت: دولت با تمام توان در حال تلاش است تا مسائل و مشکلات مردم با سرعت بیشتری حل شود.
انتهای پیام

منبع