حریق در یک مرکز درمانی
حریق در یک مرکز درمانی

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ١٠:٢١ دقیقه صبح روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمان درمانی در خیابان ولیعصر، خیابان توانیر به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه گروه هزمت و […]

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ١٠:٢١ دقیقه صبح روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمان درمانی در خیابان ولیعصر، خیابان توانیر به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه گروه هزمت و گروه پشتیبانی به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به ساختمان این مرکز درمانی که به ظاهر پنج طبقه بود رسیدند. در طبقه منفی یک این ساختمان که یک اتاقک ١٠ متری وجود داشت و در آن وسایل کمک بهداشتی نگه داشته می شد، حریق رخ داده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: دودی که از این حریق ایجاد شده بود راهی به بخش های درمانی نداشت اما آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند و آتش را خاموش کردند.
ملکی گفت: خوشبختانه مشکلی برای کادر درمان و بیماران ایجاد نشده بود و تا دقایق دیگر آتش نشانان محل را به مقصد ایستگاه خود ترک خواهند کرد.
انتهای پیام

منبع