حزب‌الله لبنان: باید دست عربستان را از دخالت در امور داخلی کشورمان کوتاه کرد
حزب‌الله لبنان: باید دست عربستان را از دخالت در امور داخلی کشورمان کوتاه کرد

به گزارش ایسنا، «نعیم قاسم» امروز در سخنانی در مراسم فارغ التحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد امام مهدی (عج) اظهار کرد: ما در آستانه روز شهید که رمز مقاومت است، قرار داریم. دستـوردها و پیروزی‌های مقاومت ابهت و جبروت اسرائیل را در هم کوبید و چهره منطقه را تغییر داده است. مقاومت مانع اجرای طرح […]

به گزارش ایسنا، «نعیم قاسم» امروز در سخنانی در مراسم فارغ التحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد امام مهدی (عج) اظهار کرد: ما در آستانه روز شهید که رمز مقاومت است، قرار داریم. دستـوردها و پیروزی‌های مقاومت ابهت و جبروت اسرائیل را در هم کوبید و چهره منطقه را تغییر داده است. مقاومت مانع اجرای طرح خاورمیانه جدید در جنگ جولای ۲۰۰۶ و جنگ ۲۰۱۱ سوریه شده است.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره بحران ساختگی اخیر عربستان گفت: عربستان آغاز کننده ایجاد بحران با لبنان بوده است. ما هیچ خواسته‌ای از عربستان نداریم جز اینکه دست از دخالت در امور داخلی لبنان بردارد.

وی درباره حادثه الطیونه افزود: حزب‌الله و جنبش امل با تعامل عاقلانه خود با کشتاری که نیروهای لبنانی در الطیونه مرتکب شده است، مانع کشیده شدن کشور به سمت نامعلومی شدند. ما خواهان یک دستگاه قضایی عادلانه و شفاف به دور از هرگونه فشار داخلی و خارجی هستیم.

شیخ نعیم قاسم در خصوص انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: اخیرا برخی در لبنان از خواب بیدار شدند که حزب الله را هدف قرار دهند تا به درآمدی قبل از انتخابات پارلمانی برسند؛ اما این کمکی به آنها نمی‌کند.

انتهای پیام

منبع