حماس: مشارکت رئیس فیفا در افتتاحیه موزه قدس، جانبداری از اسرائیل است
حماس: مشارکت رئیس فیفا در افتتاحیه موزه قدس، جانبداری از اسرائیل است

به گزارش ایسنا، به نقل از فلسطین الیوم، عبداللطیف القانوع، سخنگوی حماس ‌گفت، مشارکت جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در افتتاحیه موزه التسامح که بر قبرستان اسلامی مامن الله در قدس ساخته شده است جانبداری از رژیم صهیونیستی، نادیده انگاشتن درد و رنج ملت فلسطین و ترغیب رژیم صهیونیستی برای ادامه تجاوزهایش است. […]

به گزارش ایسنا، به نقل از فلسطین الیوم، عبداللطیف القانوع، سخنگوی حماس ‌گفت، مشارکت جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در افتتاحیه موزه التسامح که بر قبرستان اسلامی مامن الله در قدس ساخته شده است جانبداری از رژیم صهیونیستی، نادیده انگاشتن درد و رنج ملت فلسطین و ترغیب رژیم صهیونیستی برای ادامه تجاوزهایش است.
وی گفت، این اقدام رئیس فیفا با اساسنامه فدراسیون بین المللی فوتبال مغایر داشته، یک سیاسی کاری مردود بوده و ناآگاهی از تاریخ ملت فلسطین، میراث و آثار دینی شهر تاریخی قدس است.
القانوع گفت، قبرستان مامن الله بزرگترین قبرستان اسلامی در قدس بوده و نشانگر تاریخ طولانی ملت فلسطین و نقطه عطفی برای فرهنگی مقدسات آنهاست. تجاوز به این قبرستان و نبش قبرهای آن جنایت رژیم صهیونیستی است که تلاش دارد آثار قدس را نابود و هویت عربی اسلامی آن را تغییر دهد.
رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال “فیفا” در جریان سفرش به اراضی اشغالی در افتتاحیه موزه التسامح رژیم صهیونیستی حضور یافت‌.
انتهای پیام

منبع