خانه های بهداشت نقش مهمی در تامین و ارتقاء سلامت روستاها دارند
خانه های بهداشت نقش مهمی در تامین و ارتقاء سلامت روستاها دارند

به گزارش ایسنا، دکتر سیامک محبی با تاکید بر تلاش همه جانبه به منظور ارتقاء شاخصهای بهداشتی در مناطق روستایی استان گفت: خانه های بهداشت نقش مهمی در تامین و ارتقاء سلامت در روستاها دارند. به گفته وی بررسی مشکلات و دریافت نقطه نظرات پزشکان، کارشناسان و بهورزان یکی از مهمترین مولفه های برنامه ریزی […]

به گزارش ایسنا، دکتر سیامک محبی با تاکید بر تلاش همه جانبه به منظور ارتقاء شاخصهای بهداشتی در مناطق روستایی استان گفت: خانه های بهداشت نقش مهمی در تامین و ارتقاء سلامت در روستاها دارند.
به گفته وی بررسی مشکلات و دریافت نقطه نظرات پزشکان، کارشناسان و بهورزان یکی از مهمترین مولفه های برنامه ریزی در حوزه بهداشتی است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه تنها راه مقابله با کرونا واکسیناسیون است ادامه داد: شاخص‌ها نشان می‌دهد که ساکنین مناطق روستایی قم از لحاظ واکسیناسیون در وضعیت خوبی به سر می‌برند اما بازهم عده‌ای هستند که هنوز واکسن کرونای خود را بنا به دلایل مختلف دریافت نکرده‌اند.
وی در پایان گفت: مهم ترین نقطه آسیب پذیری در این روزها را عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ساده انگاری و عادی انگاری دانست که در تحقق مصونیت سازی جمعی می تواند مشکل ایجاد کند.
انتهای پیام/

منبع