خانواده‌های شهدا، سنگرداران شهادت و مرزداران فضیلت هستند
خانواده‌های شهدا، سنگرداران شهادت و مرزداران فضیلت هستند

سردار حسین اشتری در دیدار با جمعی از خانواده شهدا در استان خوزستان با تأکید بر اینکه یاد و خاطره شهدا فراموش نشدنی و ماندگار در اذهان ملّت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است، اظهار کرد: شهدا با ایمانی راسخ و تکیه بر معنویات و اخلاقیات از آرمان‌های مقدس نظام اسلامی از شعائر […]

سردار حسین اشتری در دیدار با جمعی از خانواده شهدا در استان خوزستان با تأکید بر اینکه یاد و خاطره شهدا فراموش نشدنی و ماندگار در اذهان ملّت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است، اظهار کرد: شهدا با ایمانی راسخ و تکیه بر معنویات و اخلاقیات از آرمان‌های مقدس نظام اسلامی از شعائر دینی پاسداری کرده و با شایستگی تحسین‌برانگیز جان خود را نثار آزادی و استقلال میهن اسلامی کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی انتظامی خانواده‌های معظم شهدا را مظهر پایمردی، ایثارگری، ولایتمداری و دین‌داری معرفی کرد و گفت: تکریم و خدمت به خانواده‌های شهدا که بی‌منت و مخلصانه عزیزان خود را در راه انقلاب و اعتلای اسلام هدیه دادند افتخاری مقدس و ارزشمند است.

وی در ادامه عزت، تعهد و اخلاص را از ویژگی‌های بارز خانواده‌های معظم شهدا عنوان و تصریح کرد: صبر و بردباری این عزیزان پشتوانه مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این جایگاه، جایگاه ارزشمندی است که همه باید قدرشناس آن باشند.

اشتری با بیان این که امنیت کشور مرهون خون پاک شهدا است ، افزود : شهدا انسان‌های وارسته‌ای بودند که با نثار خون پاک خود حریت و آزادگی را به ارمغان آوردند و ما وظیفه داریم ادامه‌دهنده واقعی راه آنان بوده و از آرمان‌های مقدس این عزیزان پاسداری کنیم .

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امنیت و آرامشی که امروز بر ایران اسلامی حاکم و مورد غبطه ابر قدرت‌های جهانی بوده ثمره جانفشانی، پایمردی، ایثارگری و فداکاری‌های شهدا، جانبازان و آزادگان است، گفت: خانواده‌های معظم شهدا سنگرداران شهادت و مرزداران فضیلت هستند.

وی تصریح کرد: شهدا با شهادت خود سهم خود را در استقرار امنیت در جامعه اسلامی ایفا کردند و اکنون وظیفه تک تک آحاد جامعه است که در این راستا بکوشند و با ادامه راه شهیدان و پیروی از ولایت فقیه سهم خود را ایفا کنند.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: شهادت هدیه خاص خداوند به بندگان صالح است، هدیه‌ای که موجب زندگی ابدی شهیدان در جوار رحمت الهی می‌شود.

گفتنی است، خانواده شهید “مالک رسولی نیک” که در اغتشاشات اخیر خوزستان مورد اصابت گلوله اغتشاشگران و نیز خانواده‌های شهیدان “سجاد دالمن ومهدی آزمون” که حین گشت‌زنی  مورد حمله سارقان مسلح قرار گرفتند و به شهادت رسیدند توسط فرمانده ناجا مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع