درخواست نماینده الیگودرز از وزیر نفت برای تسریع در گازرسانی منطقه
درخواست نماینده الیگودرز از وزیر نفت برای تسریع در گازرسانی منطقه

به گزارش ایسنا، محمد خدابخشی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، بیان کرد: انتظار داریم توافقاتی که در گذشته با این وزارتخانه درباره شهرستان الیگودر داشته ایم را اجرایی کنید که از جمله آن احداث پالایشگاه گیاهان دارویی، صنایع پایین دستی کاغذ […]

به گزارش ایسنا، محمد خدابخشی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، بیان کرد: انتظار داریم توافقاتی که در گذشته با این وزارتخانه درباره شهرستان الیگودر داشته ایم را اجرایی کنید که از جمله آن احداث پالایشگاه گیاهان دارویی، صنایع پایین دستی کاغذ از سنگ و مصنوعات سنگی از مطالبات مردم الیگودرز و تماماً مبتنی بر مزیت نسبی منطقه است.
وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نفت خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه الیگودرز شد.
نماینده مردم الیگودرز در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان به اندازه یک پیمانکار گازرسانی بخش خصوصی نیز عملکرد ندارد و این اداره کل با تمام امکاناتی که دارد در طول ۸ سال نیز نمی تواند ۴۰ کیلومتر جاده شکافی داشته باشد. تا کی مردم باید منتظر احداث پروژه جاده حرم تا حرم و تکمیل راه مواصلاتی مسیر محمدابن حسن (ع) باشند. همچنین سایر راه های استان نیز همچنان بلاتکلیف مانده است.
خدابخشی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست که همانطور که قبلا قول داده است، طرح هایی که پیش از ایشان شروع شده عملیات اجرایی آنها ادامه پیدا کند. همچنین درخواست کرد که طرح لاستیک بارز لرستان و کشت و صنعت منطقه نیز باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف شود.
وی در پایان از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درخواست کرد که پروژه های زیرمجموعه هلدینگ کوثر در استان و منطقه الیگودرز اجرایی گردد، به ویژه پروژه کشت و صنعت را با فوریت به بهره برداری برساند.
انتهای پیام

منبع