دستگیری سارق بنزسوار در تجریش
دستگیری سارق بنزسوار در تجریش

به گزارش ایسنا، مدتی قبل خبر سرقت از یک منزل مسکونی در شمال تهران به ماموران کلانتری تجریش اطلاع داده شد که درپی آن رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان با تحقیقات میدانی و انجام روش‌های پلیسی سرنخ‌هایی را از سارق به دست آوردند. در جریان این تحقیقات انجام شده، ماموران […]

به گزارش ایسنا، مدتی قبل خبر سرقت از یک منزل مسکونی در شمال تهران به ماموران کلانتری تجریش اطلاع داده شد که درپی آن رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان با تحقیقات میدانی و انجام روش‌های پلیسی سرنخ‌هایی را از سارق به دست آوردند.

در جریان این تحقیقات انجام شده، ماموران متوجه شدند که فرد سارق دارای یک دستگاه سواری بنز است و در همین راستا پلاک آن را مورد استعلام قرار دادند که متوجه شدند پلاک جعلی است.

سرانجام ماموران با استفاده از دیگر شیوه‌های پلیسی موفق به شناسایی هویت این فرد شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که در جریان بازجویی‌هایی اولیه مشخص شد سارق به قصد سرقت طلا و جواهر وارد منازل شده و خودروی بنز نیز متعلق به خودش است، اما اقدام به جعل پلاک خودرو کرده تا از این طریق شناسایی نشود.

این سارق که در اعترافات اولیه خود به پنج فقره سرقت از منزل اعتراف کرده است، با دستورمقام قضایی به پلیس آگاهی منتقل شد تا هم دیگر اقدامات مجرمانه‌اش مورد شناسایی قرار بگیرد و هم به ابهامات موجود در پرونده رسیدگی شود.

62084085 - دستگیری سارق بنزسوار در تجریش
خودروی سارق دستگیر شده با پلاک جعلی

انتهای پیام

منبع