رهایی متهم به قتل از چوبه دار
رهایی متهم به قتل از چوبه دار

به گزارش ایسنا، در آستانه وفات حضرت معصومه (س) و با تلاش کار گروه صلح وسازش کانون خادم یاران رضوی آستان قدس رضوی و دفتر امام جمعه شهرستان ورامین و با جلب رضایت خانواده مرحوم علی اصفهانی، فرد قاتل از چوبه دار نجات یافت. سید یدالله حسینی مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین در […]

به گزارش ایسنا، در آستانه وفات حضرت معصومه (س) و با تلاش کار گروه صلح وسازش کانون خادم یاران رضوی آستان قدس رضوی و دفتر امام جمعه شهرستان ورامین و با جلب رضایت خانواده مرحوم علی اصفهانی، فرد قاتل از چوبه دار نجات یافت.

سید یدالله حسینی مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین در این خصوص این موضوع به در گفتگو با خبرنگار ایسنا خاطرنشان کرد: انجام کارهای فرهنگی و رسیدگی به مشکلات مردم در قالب‌های مختلف از جمله مواردی است که در صورت نیاز توسط این دفتر صورت خواهد گرفت.

حسینی با تقدیر از خانواده مرحوم علی اصفهانی در اجرای فرمان الهی عفو و گذشت، اظهار کرد: این خانواده محترم با این عمل خود نشان دادند چه روح بزرگی دارند و قطعاً روح آن مرحوم نیز از این عمل شاد می‌شود و امید است این فرهنگ را در موارد مشابه شاهد باشیم.

لازم به ذکر است، خانواده محترم اصفهانی که بابت این عمل خداپسندانه هیچ‌گونه وجهی را دریافت نکردند انگیزه خود را معامله با حضرت رضا (ع) و دریافت نشان و لباس خادمی آن حضرت عنوان کردند.

انتهای پیام

منبع