زاهدان چهارمین مرکز استان سرد کشور در شبانه روز گذشته شد
زاهدان چهارمین مرکز استان سرد کشور در شبانه روز گذشته شد

محسن حیدری در گفت وگو با ایسنا افزود: کمینه دمای امروز زاهدان حدود 11 درجه سردتر از تهران و 8 درجه سردتر از تبریز و 7 درجه سردتر از اراک و کرمانشاه بوده است. وی ادامه داد: دمای زاهدان نسبت به اوایل هفته حدود هشت درجه سلسیوس سردتر شده است و امروز سومین روز متوالی […]

محسن حیدری در گفت وگو با ایسنا افزود: کمینه دمای امروز زاهدان حدود 11 درجه سردتر از تهران و 8 درجه سردتر از تبریز و 7 درجه سردتر از اراک و کرمانشاه بوده است.
وی ادامه داد: دمای زاهدان نسبت به اوایل هفته حدود هشت درجه سلسیوس سردتر شده است و امروز سومین روز متوالی است که دمای آن به چهار درجه سلسیوس یا پایین تر از آن می رسد.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: در شمال استان نیز کاهش دما ادامه یافت و زابل سردترین روز خود از ابتدای سال تا کنون را تجربه کرد.
حیدری تصریح کرد: کمینه دمای امروز زابل به 6.8 درجه سلسیوس رسید که حدود هشت درجه سردتر از اوایل هفته است.
وی خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته دمای هوا در سواحل جنوب استان به نسبت متعادل و با نوسانات کم  همراه بود به نحوی که کمینه دمای چابهار در صبح امروز به 26.4 درجه سلسیوس رسید که کمتر از 2 درجه خنک تر از اوایل هفته است.
عضو ستاد مدیریت بحران گفت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی از امروز به صورت موقت دمای هوای شمال استان افزایش می یابد.
انتهای پیام

منبع