سربازان ارتش سوریه مهارت استفاده از موشک انداز را از مربیان روسی فرامی‌گیرند
سربازان ارتش سوریه مهارت استفاده از موشک انداز را از مربیان روسی فرامی‌گیرند

به گزارش ایسنا، شبکه تلویزیونی”زوزدا” گزارش داد: هدف از دوره‌های آموزشی که مربیان روسی بر آن نظارت دارند، افزایش سطح مهارت سربازان سوری است که در استفاده از موشک انداز تخصص دارند. همچنین هدف آموزش نحوه استفاده از این سلاح به کسانی است که قبلاً با این سلاح برخورد نکرده‌اند. در نگاه اول ، موشک […]

به گزارش ایسنا، شبکه تلویزیونی”زوزدا” گزارش داد: هدف از دوره‌های آموزشی که مربیان روسی بر آن نظارت دارند، افزایش سطح مهارت سربازان سوری است که در استفاده از موشک انداز تخصص دارند. همچنین هدف آموزش نحوه استفاده از این سلاح به کسانی است که قبلاً با این سلاح برخورد نکرده‌اند.
در نگاه اول ، موشک انداز یک سلاح ساده به نظر می‌رسد؛ اما برخورد با آن به دلیل ویژگی‌های فراوان آن چندان ساده نیست. به عنوان مثال پرتاب کننده به جلو بازمی‌گردد، نه به عقب.
برای کسانی که برای اولین بار با این سلاح آشنا شده‌اند، یک پرتاب کننده آموزشی وجود دارد که مهمات آن یک فشنگ ۷.۶۲ میلی متری به جای پرتابه آتش‌زا است.
برای اینکه موشک انداز به اهدافی که باید نابود شوند، شلیک کند، باید اصول اولیه را در نظر گرفت، مانند نیاز به کمربند پرتاب کننده در موقعیت خاص.
از آنجا که مربیان روسی در کار خود خوب هستند، یک درس برای ضربه زدن به هدف کافی است. سپس کارآموزان درس دیگری را می‌آموزند تا نحوه نزدیک شدن به هدفی که باید با پرتابه‌های آتش‌زا پرتاب شود را بیاموزند.
هرکسی که از موشک انداز استفاده کند، که یک سلاح بسیار کاربردی است، توسط همکارانش بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد و از ارزش بالایی برخوردار می‌شود.
انتهای پیام

منبع