سپاه پاسداران نیروهای آمریکایی را مجبور به تسلیم کرد
سپاه پاسداران نیروهای آمریکایی را مجبور به تسلیم کرد

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در بیست و یکمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به درگیری نیروهای دریایی سپاه با آمریکا در دریایی عمان گفت: آمریکایی‌ها در مقابل حملات سپاه پاسداران مجبور به تسلیم شدند و سپاه توانست نفتکش را با نفت سرقت شده به بندر عباس انتقال دهد.  وی ادامه داد: سپاه پاسداران […]

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در بیست و یکمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به درگیری نیروهای دریایی سپاه با آمریکا در دریایی عمان گفت: آمریکایی‌ها در مقابل حملات سپاه پاسداران مجبور به تسلیم شدند و سپاه توانست نفتکش را با نفت سرقت شده به بندر عباس انتقال دهد. 

وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عملیاتی حساب شده و شجاعانه در دریای عمان توانست به این موفقیت و پیروی کسب کند.  

چمران تاکید کرد: این نفتکش در سوم آبان در بندرعباس لنگر انداخت و این اقدام را به ملت ایران و سپاه پاسداران تبریک عرض می‌کنم. 

وی با مقایسه عملیات شجاعانه سپاه در دریای عمان با سال‌های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و روزهایی که ایران دست نشانده آمریکا در منطقه بود، گفت: باید از این موفقیت‌ درس عبرت بگیریم .باید دشمنان ما بیاموزند در مقابل ملت آماده ما توان و یارای مقابله ندارد و تمامی این موفقیت‌ها به دلیل حمایت‌های ملت ایران است. 

انتهای پیام

منبع