فائق زیدان: شهید سلیمانی و ابومهدی نور هدایت به سوی راه حق هستند
فائق زیدان: شهید سلیمانی و ابومهدی نور هدایت به سوی راه حق هستند

به گزارش ایسنا به نقل از السومریه نیوز، فائق زیدان، رئیس شورای عالی قضایی عراق در یک سخنرانی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس که در بغداد برگزار شد گفت: شهادت فرماندهان پیروزی افتخار ما و تاج سر ما باقی خواهد ماند و این دو شهید یعنی سردار سلیمانی و ابومهدی […]

به گزارش ایسنا به نقل از السومریه نیوز، فائق زیدان، رئیس شورای عالی قضایی عراق در یک سخنرانی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس که در بغداد برگزار شد گفت: شهادت فرماندهان پیروزی افتخار ما و تاج سر ما باقی خواهد ماند و این دو شهید یعنی سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس مکمل یک دیگر بودند.

وی گفت: بسیاری از حاضران در این مراسم چه در سطح سیاسی و چه در سطح نظامی فعالیت شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس را دیدند، بنابراین چیز جدید در مورد صفات مثبت آن‌ها نمی گویم، آن ها مخلص و متدین و شجاع بودند و زهد و تواضع داشتند.

رئیس شورای عالی قضایی عراق تاکید کرد: آن دو شهید بدون هیچ شک و تردیدی به فتوای مرجعیت لبیک گفتند و مردم دور آنان گرد آمدند و علیه تروریست ها اعلام جنگ کردند و آزادسازی خاک عراق محقق شد. آن دو شهید تلاش فراوانی در راستای تحقق پیروزی کردند و توصیف مرجعیت دینی از آن ها تحت عنوان “فرماندهان پیروزی” برازنده آن ها است.

زیدان خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی و ابومهدی نور هدایت به سوی راه حق بوده و باقی خواهند ماند و تصاویر آنان در وجدان انسان های شریف زنده خواهد ماند. شهدا همواره ستارگانی هستند که جهت قطب نما را برای ما تصحیح می کنند و شمشیرهایی هستند که دست خیانت و جنایت را قطع می کنند.

وی خطاب به فرماندهان پیروزی گفت: فراق شما برای ما بسیار سخت بود و دل های همه ما را به درد آورد و علیرغم درد و اندوه شهادت شما مایه افتخار ما و تاج سر ما باقی خواهد ماند.

انتهای پیام

منبع