فراخوان راهپیمایی سراسری در کرانه باختری در حمایت از اسرا
فراخوان راهپیمایی سراسری در کرانه باختری در حمایت از اسرا

به گزارش ایسنا، به نقل از عربی۲۱، طارق عز، سخنگوی این جنبش در بیانیه‌ای از ملت فلسطین در شهرها، اردوگاه ها و روستاهای کرانه باختری خواست برای حمایت از اسیران که در زندان های اشغالگر اعتصاب غذا کرده‌اند، مشارکت گسترده‌ای در این راهپیمایی داشته باشند. وی گفت، حمایت از اسیران از اهم واجبات است و […]

به گزارش ایسنا، به نقل از عربی۲۱، طارق عز، سخنگوی این جنبش در بیانیه‌ای از ملت فلسطین در شهرها، اردوگاه ها و روستاهای کرانه باختری خواست برای حمایت از اسیران که در زندان های اشغالگر اعتصاب غذا کرده‌اند، مشارکت گسترده‌ای در این راهپیمایی داشته باشند.
وی گفت، حمایت از اسیران از اهم واجبات است و مسوولیت ملت فلسطین این است که با اقدام مردمی و اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی جهت پاسخگویی به مطالبات آنها از اسیران حمایت و پشتیبانی کنند.
زاهر جبارین، عضو دفتر سیاسی حماس و مسوول پرونده اسیران در اظهارات رادیویی گفت، حماس حوادث داخل زندان های رژیم صهیونیستی را از نزدیک دنبال می کند و همه گروه ها در حمایت از اسیران متحد هستند. حماس تمامی تلاش خود را برای دفاع از آنها به کار خواهد بست.
باشگاه اسیران فلسطین اعلام کرد، ۲۵۰ تن از بازداشتی های حماس در زندان های اشغالگر در اعتراض به اقدامات خودسرانه اداره این زندان ها اعتصاب غذا کرده اند. آنها خواستار توقف اقدامات تنبیهی هستند که اداره زندان ها از ششم سپتامبر و در پی فرار شش اسیر فلسطینی از زندان جلبوع اتخاذ کرده است.
انتهای پیام

منبع