محبی نجم آبادی: فضای مجازی بی در و پیکر مورد قبول لیبرال ترین حاکمیت ها هم نیست
محبی نجم آبادی: فضای مجازی بی در و پیکر مورد قبول لیبرال ترین حاکمیت ها هم نیست

به گزارش ایسنا، بهروز محبی نجم آبادی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ضمن تشکر از اقدامات دولت سیزدهم و سفرهای استانی اعضای هیات دولت به مناطق مختلف کشور گفت: دولت در سکوت و با قدرت اقدامات مفیدی را در چند ماه گذشته انجام داده است. دولت تمهیدات عبور از بحران ها […]

به گزارش ایسنا، بهروز محبی نجم آبادی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ضمن تشکر از اقدامات دولت سیزدهم و سفرهای استانی اعضای هیات دولت به مناطق مختلف کشور گفت: دولت در سکوت و با قدرت اقدامات مفیدی را در چند ماه گذشته انجام داده است. دولت تمهیدات عبور از بحران ها را فراهم کرده و مصمم است مشکلات معیشتی مردم را به حداقل برساند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اقدام جدی دولت در مهار کرونا و واکسیناسیون عمومی نشان داد حتی بزرگترین بحران ها هم در مقابل اراده انقلابی جهادگران، کوچک و حقیر است برهمین اساس از دولت می خواهیم با حمایت از واکسن های داخلی موانع جدی پیش روی فعالان این عرصه را رفع کنند.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وقت آن است برای تثبیت قیمت کالاهای ضروری مردم تدبیری شایسته از سوی مجلس و دولت به منصه ظهور برسد.
محبی نجم آبادی با اشاره به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی عنوان کرد: علی رغم اظهارات مکرر طراحان و مدافعین این طرح مبنی بر این که اجرای این طرح در راستای حمایت از کسب و کارها و حمایت از کاربران فضای مجازی است این موضوع مورد نقدهای غیرواقعی و غیرمنطقی رسانه ای قرار گرفته است. فضای مجازی بی در و پیکر نشان داد اگر ما به این حوزه وارد نشویم به جان و مال و مردم آسیب وارد می شود. این که فضای مجازی به میدان هتک حرمت ها و بی قانونی ها تبدیل شود هرگز مورد قبول سکولارترین و لیبرال ترین حاکمیت ها هم نیست. حذف صفحه برخی فعالان سیاسی، فرهنگی و اقتصادی نشان داد اگر تدبیری نشود بر عموم مردم ضرر وارد خواهد شد.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مواضع جمهوری اسلامی ایران براساس سه اصل حکمت، مصلحت و عزت می باشد و در مقابل مسائل پیرامون کشورمان در رویکرد مراودات با شرق کاملا حساب شده و مبنی بر منافع ملی می باشد. حادثه غم انگیز و نسل کشی قندوز نشان داد که جبهه جاهلیت مدرن حیات خود را در بحران های منطقه ای جست وجو می کند و همراهی غیرمنطقی برخی خبرگزاری ها و مطبوعات هرگز در مسیر منافع ملی ارزیابی نمی شود.
محبی نجم آبادی در پایان ضمن این که از رئیس جمهور خواست هرچه سریع تر وزیر آموزش و پرورش را معرفی کند نسبت به توجه جدی به لایحه رتبه بندی معلمان و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان تاکید کرد.
انتهای پیام

منبع