مرزبانی نماد حاکمیت جمهوری اسلامی است/بهره برداری از ۱۰۰۰ خانه سازمانی
مرزبانی نماد حاکمیت جمهوری اسلامی است/بهره برداری از ۱۰۰۰ خانه سازمانی

به گزارش ایسنا، سردار محمدعلی نوری نژاد در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی ناجا که امروز در مقر مرکزی مرزبانی ناجا برگزار شد، گفت: امروز ۱۶۴ پروژه عمرانی نیروی انتظامی در سراسر کشور و مرتبط با تمامی پلیس‌ها از جمله مرزبانی، پیشگیری، راهور و … افتتاح شد که در میان آنها پاسگاه پلیس، منازل مسکونی […]

به گزارش ایسنا، سردار محمدعلی نوری نژاد در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی ناجا که امروز در مقر مرکزی مرزبانی ناجا برگزار شد، گفت: امروز ۱۶۴ پروژه عمرانی نیروی انتظامی در سراسر کشور و مرتبط با تمامی پلیس‌ها از جمله مرزبانی، پیشگیری، راهور و … افتتاح شد که در میان آنها پاسگاه پلیس، منازل مسکونی و … نیز قرار دارد.
وی با بیان اینکه ۶۲ پروژه نیز شروع به احداث شده است، گفت: ما تاکید داریم که تا وقتی منابع قطعی برای پروژه‌ها تعیین نشده آن را اعلام نکنیم. در همین راستا نیز برای ۶۲ پروژه منابع مالی را تامین کرده و فرآیند احداث آنها نیز امروز آغاز شد.
وی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره اولویت منازل سازمانی برای نیروهای پلیس گفت: در طول یکسال گذشته ساخت اماکن تخصصی و مسکونی جزو اولویت‌های ناجا قرار داشته و علاوه بر آن مسئله نوسازی این اماکن را نیز در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه در نتیجه اقدامات انجام شده طی یکسال گذشته ۱۰۰۰ خانه سازمانی ساخته شده و به بهره برداری رسیده است که گرچه در این زمینه عقب ماندگی‌هایی داریم اما ساخت ۱۰۰۰ خانه در یکسال قابل قبول است و ما امیدواریم با تامین منابع بیشتر در سال‌های آینده این تعداد را افزایش دهیم.
وی در ادامه به افتتاح نمایشگاه و موزه دائمی مرزبانی نیز اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه نمادی از ساختار ماموریت‌ها و از خود گذشتگی مرزبانان است.
نوری نژاد با بیان اینکه مرزبانی نماد حاکمیت جمهوری اسلامی است، گفت: در مرز حساسیت‌های زیادی وجود دارد، به همین دلیل است که هر مسئله‌ای در مرز یک موضوع ملی است و باید تمام جوانب مربوط به آن سنجیده شود.
وی به برخی از شیطنت‌های دشمنان نیز اشاره کرد و گفت: در جاهایی که دشمنان از قدیم الایام اختلافاتی را بر جای گذاشتند بعضا مشکلاتی ایجاد می‌کنند که باید با استفاده از مرزبانی، اصالت، سندیت و وابستگی ایران به این نقاط را به خوبی نشان داد.
معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: جزایر سه گانه خلیج فارس از قدیم متعلق به ایران بوده و باید نشانی از آن در این نمایشگاه نیز دیده شود تا وقتی که نمایندگان کشورهای خارجی از این محل بازدید می‌کنند بدانند که استناد ما در این خصوص یک استناد حقوقی و بر پایه قانونی است.
انتهای پیام

منبع