مقاومت فلسطین: اصرار دشمن بر مجازات اسیران، در منطقه زلزله به پا می‌کند
مقاومت فلسطین: اصرار دشمن بر مجازات اسیران، در منطقه زلزله به پا می‌کند

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری الجزیره، خضر حبیب، از رهبران جهاد اسلامی در واکنش به وقایع شکنجه اسیران در زندان های اشغالگر که در یکی از برنامه‌های این شبکه پخش شد، ضمن بیان اظهارات مذکور گفت، ملت فلسطین و مقاومت هرگز اجازه نخواهند داد اسرا شکنجه و مجازات شوند حتی اگر این […]

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری الجزیره، خضر حبیب، از رهبران جهاد اسلامی در واکنش به وقایع شکنجه اسیران در زندان های اشغالگر که در یکی از برنامه‌های این شبکه پخش شد، ضمن بیان اظهارات مذکور گفت، ملت فلسطین و مقاومت هرگز اجازه نخواهند داد اسرا شکنجه و مجازات شوند حتی اگر این کار به رویارویی علنی منجر شود.

حازم قاسم، سخنگوی حماس هم گفت، تداوم تجاوز و تشدید حمله به اسرا یک انفجار واقعی است. مقاومت اسرا را که با این شکنجه ها و رعب و وحشت رژیم صهیونیستی مقابله می کنند، تنها نمی گذارد.

وی افزود، مقاومت همواره رفتار اشغالگر با اسیران را زیر نظر دارد و بارها برای متوقف کردن تجاوز به اسیران اقدام کرده است و همواره برای انجام وظیفه آماده است.

قاسم گفت، آنچه در برنامه شبکه الجزیره پخش شد، بیانگر حجم اقدامات تروریستی و جنایت‌های اشغالگر علیه اسیران است که تلاش می‌کند آنها را مجازات کرده و امیدشان به آزادی را ناامید کند اما این جنایت‌ها اسرا را ضعیف نکرده و آرزوی آنها به آزادی قریب الوقوع را از بین نمی‌برد.

ابومجاهد، مدیر دفتر اطلاع رسانی کمیته‌های مقاومت مردمی هم گفت، مقاومت چند روز پیش پیام خود را به همه طرف‌ها ابلاغ کرده است که مجازات اسیران مقاومت را وادار خواهد کرد به وظیفه خود عمل کند. مقاومت از نزدیک حوادث داخل زندان ها را پیگیری می کند.

انتهای پیام

منبع