مقصودی:  با رفتارتان بندگان خدا را با خدا بیگانه نکنید
مقصودی:  با رفتارتان بندگان خدا را با خدا بیگانه نکنید

به گزارش ایسنا، فاطمه مقصودی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ساحت جمهوری اسلامی ایران مقدس است و با تمام ایمانم به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم شهیدانی چون باکری‌ها، بروجردی‌ها، سلیمانی‌ها، حججی‌ها و همت‌ها، نیت کارشان این نبود که در دنیا قبض نعمت کنند. نگاهشان معطوف به رضایت خدا […]

به گزارش ایسنا، فاطمه مقصودی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ساحت جمهوری اسلامی ایران مقدس است و با تمام ایمانم به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم شهیدانی چون باکری‌ها، بروجردی‌ها، سلیمانی‌ها، حججی‌ها و همت‌ها، نیت کارشان این نبود که در دنیا قبض نعمت کنند. نگاهشان معطوف به رضایت خدا و گره گشایی از خلق خدا بوده است. این چه رسمی است که غیر، لباس دوستداران این افراد را پوشیده‌اند و کار و شغل و زندگی را به مردم حرام کرده اند و در بردن آبروی مومنان و مسئولان خدمتگذار هیچ ابایی ندارند؟

نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم ادامه داد: کو آن تقوا و شرم از خدا؟ با اینگونه رفتارها بندگان خدا را با خدا بیگانه نکنید. این چه سیرتی و سیره ای است که در بلعیدن حقوق جامعه با پوشیدن لباس فریبکارانه، پایه‌های انقلاب اسلامی را همچون موریانه می‌خورند؟

انتهای پیام

منبع