نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با شمخانی
نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با شمخانی

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی امروز جلسه مشترکی با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در محل دبیرخانه شورا برگزار کردند. وی توضیح داد: در این جلسه نمایندگان پیشنهاداتی برای ارتباط مستمر و بیشتر کمیسیون […]

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی امروز جلسه مشترکی با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در محل دبیرخانه شورا برگزار کردند.
وی توضیح داد: در این جلسه نمایندگان پیشنهاداتی برای ارتباط مستمر و بیشتر کمیسیون امنیت ملی و شورای عالی امنیت ملی مطرح کردند؛ همچنین اولویت های کشور در حوزه امنیت و سیاست خارجی از جمله تحولات قفقاز و افغانستان، مسائل اقتصادی، بحث آزمایش زمین و لزوم طراحی و تلاش برای مثبت کردن رشد اقتصادی لوازم آن مورد بحث بررسی قرار گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد که نتیجه این جلسه همگرایی کامل بین نهادهای مختلف امنیتی کشور و نزدیک تر شدن تحلیل ها و محاسبات  شود چون تصمیمات بر اساس همین تحلیل هاست لذا هر چه اجماع نظرات بیشتر باشد تصمیمات نیز دقیق تر و عالمانه تر و در راستای منافع ملی کشور خواهد شد.
عباس زاده در پایان گفت: با توجه به نظرات اعضای کمیسیون و استقبال آقای شمخانی از مباحث مطرح شده، امیدواریم این ارتباطات بیشتر و جلسات تداوم داشته باشد تا شاهد تلاش و هماهنگی و تعامل هم افزا بین دستگاه های امنیتی و سیاست خارجی باشیم، نتیجه همه این ها تامین امنیت بیش از پیش کشور و اقتدار و عزت ملی و منافع ملی خواهد بود.
انتهای پیام

منبع