وزیر دفاع لبنان: تحولات «الطیونه» تکرار نخواهد شد
وزیر دفاع لبنان: تحولات «الطیونه» تکرار نخواهد شد

به گزارش ایسنا، «موریس سلیم» وزیر دفاع لبنان متعهد شد که تحولات منطقه الطیونه و حادثه تیراندازی افراد مسلح به سمت معترضان تکرار نشود. وی ابراز اطمینان کرد که تحولات مشابه احتمالی در الطیونه رخ نخواهد داد و نیروهای امنیتی به شکل گسترده در این منطقه مستقر هستند. سلیم به شبکه تلویزیونی «ام.تی.وی» گفت که […]

به گزارش ایسنا، «موریس سلیم» وزیر دفاع لبنان متعهد شد که تحولات منطقه الطیونه و حادثه تیراندازی افراد مسلح به سمت معترضان تکرار نشود.
وی ابراز اطمینان کرد که تحولات مشابه احتمالی در الطیونه رخ نخواهد داد و نیروهای امنیتی به شکل گسترده در این منطقه مستقر هستند.
سلیم به شبکه تلویزیونی «ام.تی.وی» گفت که درگیری‌های روز پنجشنبه در بیروت به تیراندازی از سوی دو طرف کشیده شد.
وزیر دفاع لبنان افزود: تصمیم‌گیری درباره قاضی پرونده انفجار بندر بیروت باید در دستگاه قضایی انجام بگیرد نه از سوی دولت و مسئولان سیاسی.
وی تأکید کرد که ارتش لبنان و ریاست اطلاعات تحت فشارهای مربوط به پرونده تحقیقات انفجار بندر بیروت قرار نمی‌گیرند.
تنش و ناآرامی تیراندازی در منطقه الطیونة، به دنبال اعتراضات به حکم دادگاه در رد دومین درخواست برکناری قاضی بیطار در پی مسائل اخیر درباره پرونده انفجار بندر بیروت، آغاز شد.
تجمع طرفداران جنبش حزب الله و جنبش أمل علیه قاضی بیطار، بازپرس پرونده انفجار مهیب بندر بیروت در چهارم اوت در اطراف مقر دادگستری بیروت به ویژه در منطقه الطیونة به خشونت کشیده شد.
انتهای پیام

منبع