وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش معرفی شود
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش معرفی شود

به گزارش ایسنا، جواد نیک بین در جلسه علنی امروز ( چهارشنبه) گفت: لازم است دولت فکری برای مدیریت آموزش و پرورش کند و وزیر را در سریع ترین زمان ممکن به مجلس برای اخذ رأی اعتماد معرفی کند. آموزش و پرورشی مهم ترین وزارتخانه کشور است و تمام نیروهای انسانی کشور از این وزارتخانه […]

به گزارش ایسنا، جواد نیک بین در جلسه علنی امروز ( چهارشنبه) گفت: لازم است دولت فکری برای مدیریت آموزش و پرورش کند و وزیر را در سریع ترین زمان ممکن به مجلس برای اخذ رأی اعتماد معرفی کند. آموزش و پرورشی مهم ترین وزارتخانه کشور است و تمام نیروهای انسانی کشور از این وزارتخانه باید عبور کند اما کاملا رها شده به طوری که مهرماه را به بدترین وضع ممکن شروع کرده ایم، کلاس های بسیار شلوغ و معلمانی که بازنشسته شده اند دعوت به کار شده اند. همچنین معلمان قرآنی، نهضتی و غیرانتفاعی نیز بدون برنامه رها شده اند.
وی ادامه داد: رئیس جمهور تعیین تکلیف وزارتخانه مهم آموزش و پرورش را هرچه سریع تر در دستورکار قرار دهد تا دولت نقش خود را در سال اول در این وزارتخانه در ایجاد تحول اجرایی ایفا کند. در حال حاضر آموزش و پرورش با همان مدیران غرب گرا در کل کشور علی الخصوص در استان خراسان رضوی در سطح مدیران کل اداره می شود. مدیران کلی که اعتقادی به سند تحول ندارند و اعتقاد به سند ۲۰۳۰ دارند لذا لازم است رئیس جمهور تغییرات لازم را انجام دهد همچنین دولت در خصوص معلمان قرآنی، نهضتی و غیرانتفاعی اقدامی انجام دهد.
انتهای پیام

منبع