پیام وزیر آموزش و پرورش، به خانواده «علی لندی»
پیام وزیر آموزش و پرورش، به خانواده «علی لندی»

به گزارش ایسنا، در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره فیلم رشد، وزیر آموزش و پرورش، خطاب به پدر شهید علی لندی پیامی را صادر کرد که در متن این پیام آمده است: «شهیدان، پرچم های همیشه در اهتزاز بر فراز قله های رفیع عزّت، شرف و استقلال و ریشه های مستحکم در ژرفنای عنبرآمیز این سرزمین الهی […]

به گزارش ایسنا، در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره فیلم رشد، وزیر آموزش و پرورش، خطاب به پدر شهید علی لندی پیامی را صادر کرد که در متن این پیام آمده است: «شهیدان، پرچم های همیشه در اهتزاز بر فراز قله های رفیع عزّت، شرف و استقلال و ریشه های مستحکم در ژرفنای عنبرآمیز این سرزمین الهی هستند، بسی مایه فضیلت است که یاد شهداء را زنده بداریم تا فانوس روشن چراغ راه تبار عاشقان و نویدبخش بشارتی نو باشد.

درود و رحمت خداوند تبارک و تعالی به مجاهدانی که علم رسالت و پاسداری از انقلاب را به دوش کشیده و پیروی از اباعبدالله الحسین (ع) را به شایستگی پاس داشتند و سلام بر شهیدان شاهدی که مصداق بارز (صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ) گردیده و با خون پاک خود درخت تنومند نظام مقدس جمهوری اسلامی را آبیاری نمودند. تلاش در جهت یادمان شهیدان سرافراز، وظیفه نظام تعلیم و تربیت است که تا تداوم راه سرخ شهیدان می تپد.

 اینک که پنجاه ویکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد مزین به نام بلند تو نشان شهید عزیز علی لندی  و حضور پربرکت جناب عالی است، به روان پاک شهدا  به ویژه شهید لندی عزیز درود می فرستم و از خداوند متعال موفقیت های روزافزون شما را مسئلت می نمایم.

صبر و صلابت و بصیرت شما خانواده بزرگوار شهید لندی بهترین نمونه در ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه است که شایسته تقدیر و سپاس است. در واقع شما خانواده محترم این شهید عزیز بودید که امرالهی را مبنی بر جهاد فی سبیل الله لبیک گفتید و بستر لازم را در جامعه اسلامی برای قهرمان پروری و شهادت مهیا کردید».

انتهای پیام

منبع