اصلاح پایگاه های کانکسی اورژانس تهران/ بودجه بندی برنامه های اورژانس تهران از شنبه
اصلاح پایگاه های کانکسی اورژانس تهران/ بودجه بندی برنامه های اورژانس تهران از شنبه

به گزارش ایسنا صبح امروز مراسم معارفه رییس جدید مرکز اورژانس تهران برگزار شد و در این مراسم دکتر یحیی صالح طبری -رییس جدید مرکز اورژانس تهران- اظهار کرد: دوستان این پیشنهاد را در یک عملیات ضربتی و می توان گفت حمله از قبل پیش‌بینی نشده، دادند. اساسا جای پای بزرگان جای پا گذاشتن بسیار […]

به گزارش ایسنا صبح امروز مراسم معارفه رییس جدید مرکز اورژانس تهران برگزار شد و در این مراسم دکتر یحیی صالح طبری -رییس جدید مرکز اورژانس تهران- اظهار کرد: دوستان این پیشنهاد را در یک عملیات ضربتی و می توان گفت حمله از قبل پیش‌بینی نشده، دادند. اساسا جای پای بزرگان جای پا گذاشتن بسیار سخت است.
وی گفت: کار در این مرکز که بزرگان در آن کار کردند سخت است. با همه این عرایض پذیرفتم که به اورژانس تهران بیایم. در وهله اول آمدم برادر، شاگرد و دوست خوبی باشم و در کنار آن مدیر خوبی باشم.
صالح طبری گفت: بنده کارشناس محور هستم به این معنا که یک کارشناسی نظر کارشناسی بدهد و با هم بحث کارشناسی بکنیم. لباس سفیدی که تن ماست به ما این عزت و افتخار را می دهد که مردم از ما تقاضای امداد کنند.
وی ادامه داد: این لباس قداست دارد و باید قداست و حرمت آن را حفظ کنیم. ما هستیم که ارزش این لباس را حفظ می کنیم و به آن اهمیت می دهیم.
وی گفت: افرادی که نمی دانیم کیست و از ما توقع خدمات دارد. اگر این افراد را به عنوان مادر، برادر، پدر، خواهر و فرزند بدانیم، تمام مشکلات ما حل خواهد شد.
طبری افزود: اورژانس تهران ٢٢۶ پایگاه دارد که به طور متوسط روزی ٩ ماموریت سهم هر پایگاه است. ٩ ماموریتی که اگر به درستی انجام نشود موجب وقوع یک فاجعه برای یک خانواده می شود.
سرپرست اورژانس تهران با بیان اینکه اگر نتوانیم درست خدمات بدهیم یک خانواده دچار فاجعه می شود گفت: از سوی دیگر تکنسین باید حین ماموریت ذهنش متمرکز به ارائه خدمات دقیق و سریع به بیمار باشد.
وی گفت: نکته بعدی درباره وضعیت شغلی خود ما است که قانون هر چه بگوید ما تابع آن هستیم. اجرای بهره بری اگر به نفع تکنسین ها و مردم است باید اتفاق بیفتد و اگر ذهن کسی آرام باشد خدمت بهتری خواهد کرد.
طبری ادامه داد: به مدیریت رفاقتی اعتقاد دارم. همچنین باید خدمات خود را بهینه کنیم و کیفیت آن را افزایش دهیم؛ چرا که هر ماموریت معادل احیای یک جان است.
وی گفت: ۴٧ پایگاه ما کانکسی است و یک کار جهادی می طلبد. در مازندران تا یک ماه دیگر جشن پایان پایگاه کانکسی گرفته می شود. اورژانس تهران نیز از یک سو افتخار و از سوی دیگر باری روی دوش من است.
رییس اورژانس تهران اظهار کرد: از شنبه گروه بودجه بندی را شکل می دهیم و ان شاء الله با کارشناسی خوب کار را انجام می دهیم. در دفتر من همیشه باز است و اساسا همواره هم علاقه مند هستم که با یکدیگر صحبت کنیم.
صالح طبری اظهار کرد: از اورژانسی ها رفتاری را توقع دارم که شما از من توقع دارید. اگر روزی دیدید درجا زدیم من باید از آن جایگاه برداشته شوم تا مسئولیت آن دنیای من سنگین تر نشود. به نظر من این یک صندلی خدمت گذاری است.
انتهای پیام

منبع