بخش‌های جدید “بیمارستان گراش” با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید
بخش‌های جدید “بیمارستان گراش” با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در حاشیه افتتاح بخش های رادیوتراپی و شیمی درمانی جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) گراش، بیان کرد: امروز بخش رادیوتراپی گراش که برای درمان بیماران سرطانی به صورت رایگان فعالیت می‌کند، افتتاح شد که این امکانات توسط خیرین سلامت مهیا شده که از آنها تشکر می‌کنیم. دکتر بهرام عین‌اللهی […]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در حاشیه افتتاح بخش های رادیوتراپی و شیمی درمانی جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) گراش، بیان کرد: امروز بخش رادیوتراپی گراش که برای درمان بیماران سرطانی به صورت رایگان فعالیت می‌کند، افتتاح شد که این امکانات توسط خیرین سلامت مهیا شده که از آنها تشکر می‌کنیم.

دکتر بهرام عین‌اللهی افزود: امیدواریم در سراسر کشور، خیرین به کمک حوزه سلامت و مردم بیایند. مشکلات خیرین برای توسعه زیرساخت ها برطرف می شود. وقتی خیرین وارد میدان شوند، دولت هم همراهی می کند. 

او تصریح کرد: یکی از توصیه های بنده، ورود خیرین به حوزه تولید است تا افراد بیکار، مشغول به فعالیت شوند. مثلا کارخانه ای در گراش تاسیس و محصولی تولید شود که در کشور عرضه شده و برای همه، یادآور نام گراش باشد.
 

وزیر بهداشت یادآور شد: تشویق می کنیم که خیرین حتما به حوزه تولید وارد شوند. برای رونق تولید و شکوفایی اقتصاد، نیاز به برگزاری جلسات تخصصی با وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌ها است و خیرین می‌توانند سود تولید خود را به اقشار ضعیف و کم درآمد، بدهند.

عین‌اللهی همچنین بیان کرد: سفرهای استانی دولت برای بررسی مشکلات مردم به ویژه رسیدگی به مسائل مناطق محروم و کمک به تکمیل پروژه های نیمه تمام انجام می‌شود.

وزیر بهداشت گفت: در گراش با حمایت خیرین سلامت، زیرساخت های بهداشتی و درمانی توسعه مناسبی یافته و میزبان بسیاری از مردم شهرهای اطراف خود است.

انتهای پیام

منبع