به گزارش ایسنا، در آستانه هفتمین سفر استانی  سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور به استان فارس جلسه‌ای در خصوص بررسی طرح‌های اولویت دار این استان عصر امروز(سه شنبه) به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه که وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، نفت، راه و […]

به گزارش ایسنا، در آستانه هفتمین سفر استانی  سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور به استان فارس جلسه‌ای در خصوص بررسی طرح‌های اولویت دار این استان عصر امروز(سه شنبه) به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه که وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، نفت، راه و شهرسازی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار فارس، معاونین وزرا و نمایندگان دستگاه های مختلف حضور داشتند در خصوص اجرای طرح های اولویت دار در استان فارس هماهنگی های لازم صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
گفتنی است توافقات لازم میان 18 دستگاه اجرایی و 9 بانک عامل با استانداری فارس به منظور تسریع در اجرای طرح های اولویت دار که منجر به تسریع در رفع مشکلات استان و دغدغه های مردم فارس می شود؛ به تصویب نهایی رسید.

انتهای پیام 

منبع