راز جسد کشف شده در یکی از محلات یاسوج
راز جسد کشف شده در یکی از محلات یاسوج

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً سعید بالش زر ً در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد در یکی از محلات شهر یاسوج بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند. وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد متوفی […]

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً سعید بالش زر ً در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد در یکی از محلات شهر یاسوج بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد متوفی جوانی حدوداً ۳۲ ساله که بر اثر اصابت گلوله کلت کمری به قتل رسیده است.

بالش زر تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی جسد مقتول را به سردخانه منتقل و تحقیقات خود را جهت شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

وی عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی با تلاش شبانه‌روزی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده قاتل را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

بالش زر با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم انگیگزه خود از ارتکاب قتل را اختلافات قبلی عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه سلاح به کار رفته در قتل از متهم کشف و ضبط شد، بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

انتهای پیام

منبع