سازمان APA می‌تواند توانایی کشورهای عضو برای مقابله با چالشها را افزایش دهد
سازمان APA می‌تواند توانایی کشورهای عضو برای مقابله با چالشها را افزایش دهد

به گزارش ایسنا، هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه دومین نشست هیئت رئیسه مجمع مجالس آسیایی (APA)، با آسومان اردوغان، رئیس دوره ای این مجمع دیدار و گفتگو کرد. جلیل رحیمی جهان آبادی، رئیس گروه پارلمانی ایران در APA، در ابتدای این دیدار از تلاش‌های پارلمان ترکیه در دوره ریاست مجمع مجالس آسیایی در […]

به گزارش ایسنا، هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه دومین نشست هیئت رئیسه مجمع مجالس آسیایی (APA)، با آسومان اردوغان، رئیس دوره ای این مجمع دیدار و گفتگو کرد.
جلیل رحیمی جهان آبادی، رئیس گروه پارلمانی ایران در APA، در ابتدای این دیدار از تلاش‌های پارلمان ترکیه در دوره ریاست مجمع مجالس آسیایی در جهت تحقق اهداف این مجمع تقدیر کرد.
وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در مجمع مجالس آسیایی اظهار داشت: حداکثر بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود در این سازمان بین المللی، می تواند به افزایش انگیزه در میان کشورهای عضو منجر شود و توانایی آنها را در مقابله با چالش‌های موجود افزایش دهد.
آسومان اردوغان، رئیس دوره ای مجمع مجالس آسیایی نیز ضمن اشاره به همکاری موثر میان هیئت پارلمانی ایران و ترکیه در این مجمع، بر اهمیت نقش APA و اقدامات انجام شده در این سازمان بین المللی، تاکید کرد و افزود: در آسیا قدرت‌های بزرگی وجود دارند که با تشریک مساعی می توانند جایگاه مجمع مجالس آسیایی را تقویت کنند.
در این دیدار، غلامرضا نوری قزلجه و معصومه پاشایی بهرام از اعضای هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند.
انتهای پیام

منبع