پیام تبریک رییس ستاد کل نیروهای مسلح به همتایان خود در کشورهای اسلامی
پیام تبریک رییس ستاد کل نیروهای مسلح به همتایان خود در کشورهای اسلامی

به گزارش ایسنا، در آستانه فرارسیدن هفدهم ربیع الاول  سالروز تولد پیامبر اعظم(ص)  سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام هایی جداگانه ؛ این میلاد فرخنده را  به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم السلام علیکم […]

به گزارش ایسنا، در آستانه فرارسیدن هفدهم ربیع الاول  سالروز تولد پیامبر اعظم(ص)  سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام هایی جداگانه ؛ این میلاد فرخنده را  به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته ،
با کمال مسرت و خرسندی، فرارسیدن هفدهم ربیع الاول که مصادف با ولادت با سعادت فرخنده پیامبر بزرگ اسلام ،آموزگار محبت و جلوه رحمت خداوند متعال حضرت محمد صل الله علیه و آله و سلم  است را به جناب عالی و خانواده محترم تبریک  عرض می‌نمایم .
امیدوارم با تمسک روزافزون به قرآن کریم و سیره و کلام آن پیامبر عظیم الشان بیش ازپیش شاهد وحدت و اخوت روزافزون امت اسلامی ، تعالی و کمال بشریت در جهان و زمینه سازی گسترش صلح و ثبات در سراسر عالم به ویژه در کشورهای اسلامی باشیم .
موفقیت و سلامتی جناب عالی و  نیروهای مسلح آن کشور را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.                                                                                                                                رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران                                                                                                                                    سرلشکر پاسدار محمد باقری.
انتهای پیام

منبع