یکصد طرح در فارس احصاء می‌شود/راهکارهای رفع خشکسالی در استان دنبال می‌شود
یکصد طرح در فارس احصاء می‌شود/راهکارهای رفع خشکسالی در استان دنبال می‌شود

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در بدو ورود به فرودگاه شهید دستغیب در جمع خبرنگاران بیان کرد: سفر ما به استان‌ها حتما باید همراه با برنامه‌ریزی‌هایی در راستای رفع مشکلات و باز شدن گره‌هایی باشد که مردم‌ را رنج می‌دهد.  او با بیان اینکه قبل از سفر هیئتی اعزام شده و جلساتی در تهران تشکیل شده […]

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در بدو ورود به فرودگاه شهید دستغیب در جمع خبرنگاران بیان کرد: سفر ما به استان‌ها حتما باید همراه با برنامه‌ریزی‌هایی در راستای رفع مشکلات و باز شدن گره‌هایی باشد که مردم‌ را رنج می‌دهد. 
او با بیان اینکه قبل از سفر هیئتی اعزام شده و جلساتی در تهران تشکیل شده است، گفت: خشکسالی استان فارس از رنج‌های دولت و مردم است که به دنبال رفع آن هستیم به اندازه‌ای که امکان دارد.
رئیس جمهور خاطرنشان کرد: استان فارس پرظرفیت است، قطب صنعت و کشاورزی است، محور بسیاری از خدمات است و نسبت به بازرگانی و تجارت گام‌هایی برداشته شده است اما برای احیای ظرفیت‌ها باید گام‌های جدی برداشته شود. 
رئیسی عنوان کرد: آنچه که بیشتر رنج می‌دهد نیروی متراکم جوان تحصیل کرده است که باید از وجود جوانان استفاده شود و هم در راستای رونق تولید گام‌های بیشتری برداشته شود. 
انتهای پیام

منبع