آغاز مسابقات نجات غریق زنان و مردان پس از دو سال وقفه
آغاز مسابقات نجات غریق زنان و مردان پس از دو سال وقفه

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور بعد از دو سال وقفه از روز شنبه با برگزاری رقابت های بخش مردان از سر گرفته می شود. این‌ بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان است که با حضور ۲۵ تیم […]

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور بعد از دو سال وقفه از روز شنبه با برگزاری رقابت های بخش مردان از سر گرفته می شود.

این‌ بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان است که با حضور ۲۵ تیم ‌به مدت ۲ روز (شنبه ‌و یکشنبه ۲۲ و ۲۳ آبان ماه) در استان مازندران ‌به میزبانی آمل برگزار می شود.

 شانزدهمین دوره رقابت های بخش بانوان هم با حضور ۲۰ تیم و به مدت دو روز (سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ آبان ماه) برگزار خواهد شد.

روز نخست مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان ‌و بانوان به برگزاری رقابت های ۲۰۰ متر با مانع، ۱۰۰ متر حمل آدمک با پای غواصی، پرتاب طناب (انفرادی) و ۴ در ۵ متر مانع (تیمی) اختصاص دارد.

در روز دوم مسابقات هر دو بخش نیز رقابت شرکت کنندگان در مواد ۵۰ متر حمل آدمک (انفرادی) و ۴ در ۲۵متر حمل آدمک (تیمی) دنبال می شود.

در پایان رقابت های دو روزه در بخش مردان و بانوان، مراسم اهدای کاپ و مدال با حضور تمام تیم های شرکت کننده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع