اخباری: احساس می‌کنم سازمان لیگ می‌خواهد به هر نحوی بازی‌ها را برگزار کند/ سایپا پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد
اخباری: احساس می‌کنم سازمان لیگ می‌خواهد به هر نحوی بازی‌ها را برگزار کند/ سایپا پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ سعید اخباری در حاشیه مراسم تجلیل از والیبالیست‌های بانوان باشگاه سایپا درباره دیدار تیمش مقابل ویستا توربین در هفته چهارم لیگ دسته اول اظهار داشت: متأسفانه مسئولان تیم ویستا توربین روی زمین کاور نکشیده بودند. اگر شرایط زمین خوب نباشد نمی‌توانیم فوتبال مدنظر را ارائه دهیم. متأسفانه بازی ما […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ سعید اخباری در حاشیه مراسم تجلیل از والیبالیست‌های بانوان باشگاه سایپا درباره دیدار تیمش مقابل ویستا توربین در هفته چهارم لیگ دسته اول اظهار داشت: متأسفانه مسئولان تیم ویستا توربین روی زمین کاور نکشیده بودند. اگر شرایط زمین خوب نباشد نمی‌توانیم فوتبال مدنظر را ارائه دهیم. متأسفانه بازی ما شبیه واترپلو بود و سه بازیکن‌مان مصدوم شدند. دیدید که تیم پیکان هم قرار نیست دیگر آنجا (ورزشگاه شهدای شهر قدس) بازی کند. ورزشگاه دستگردی شرایط بهتری دارد و ما یک بازی مهم با خیبر در این ورزشگاه داریم. اعتراض من بیشتر به سازمان لیگ به خاطر برگزاری مسابقات به هر نحوی بود. اگر قرار است به هر قیمتی بازی را برگزار کنیم تا آمار ثبت شود، هیچ خروجی برای فوتبال نخواهد داشت.

وی افزود: تا الان دو بار برای ما این اتفاق افتاده است، هم در شیراز و هم در بازی با ویستا توربین. ناظر بازی می‌توانست بازی را به تأخیر بیندازد، اما این کار را نکرد. من احساس می‌کنم به هر طریقی می‌خواهند بازی را برگزار کنند. من امیدوارم از این هفته شرایط بهتر باشد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه چقدر امیدوار است تیمش دوباره به لیگ برتر بازگردد، عنوان کرد: سایپا متأسفانه دچار شکستی تلخ سقوط شد، این اتفاق تلخی در ذهن همه ماست. سایپا باشگاهی بازیکن‌ساز است. همین امسال سه بازیکن به تیم ملی در رده‌های مختلف داده است. 24 بازیکن ما جدید هستند و فقط دو بازیکن از سال قبل داریم. در لیگ دسته اول باید با خیلی چیزها مبارزه کنیم. هماهنگی بازیکنان نیاز به زمان و پشتیبانی دارد. مطمئناً سایپا پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد، اگر حمایت خوبی از تیم شود.

انتهای پیام/

منبع