ادامه انتقادها از سرمربی تیم ملی عراق/ مربی الطلبه: ادووکات تمرکز ندارد
ادامه انتقادها از سرمربی تیم ملی عراق/ مربی الطلبه: ادووکات تمرکز ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قحطان جثیر، مربی تیم الطلبه به خبرگزاری شفق نیوز عراق گفت: باید در کار دیک ادووکات اصلاحاتی صورت پذیرد و او بهتر بود با حضور در عراق وضعیت بازیکنان را در لیگ برتر زیر نظر می‌گرفت. وی افزود: مشکل تیم ملی فوتبال عراق فنی است. این موضوع نیز به دلیل عدم […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قحطان جثیر، مربی تیم الطلبه به خبرگزاری شفق نیوز عراق گفت: باید در کار دیک ادووکات اصلاحاتی صورت پذیرد و او بهتر بود با حضور در عراق وضعیت بازیکنان را در لیگ برتر زیر نظر می‌گرفت.

وی افزود: مشکل تیم ملی فوتبال عراق فنی است. این موضوع نیز به دلیل عدم تمرکز سرمربی و جست‌وجوی بازیکنان توانمند به طور شخصی است. حضور ادووکات در عراق ضرورت دارد و انتخاب بازیکنان تیم ملی عراق باید توسط او و نه دستیارانش انجام شود. تمام مربیان در دنیا خودشان بازیکنان را انتخاب می‌کنند و جنبه‌های فنی آن را به دوش می‌کشند، بنابراین سرمربی عراق را باید برای پذیرفتن این اصل تحت فشار قرار دهیم. اگر سرمربی با حضور در عراق به بازیکنان نزدیک‌تر می‌شد، شاید اکنون وضعیت بهتری داشتیم و برای رتبه اول و دومی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 مبارزه می‌کردیم.

مربی الطلبه عراق در خاتمه اظهار داشت: زمان باقی‌مانده و کسب امتیازهای کامل در دو بازی بعدی با سوریه و کره‌جنوبی بسیار مهم است و به عراق شانس مبارزه برای کسب دومین بلیت صعود به جام جهانی را خواهد داد.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

منبع