اعزام نمایندگان تکواندو قم به مسابقات آزاد قهرمانی کشور
اعزام نمایندگان تکواندو قم به مسابقات آزاد قهرمانی کشور

محمد جمشیدی، رئیس هیئت تکواندو استان قم، در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگ‌سالان مردان، در هشت وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم در روزهای ۲۲ تا ۲۵ آبان‌ ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود. وی افزود: علیرضا بهرامی، سید محمدصادق داودالموسوی و مهدی تاری در […]

محمد جمشیدی، رئیس هیئت تکواندو استان قم، در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگ‌سالان مردان، در هشت وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم در روزهای ۲۲ تا ۲۵ آبان‌ ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

وی افزود: علیرضا بهرامی، سید محمدصادق داودالموسوی و مهدی تاری در وزن اول، کیوان کاظمی و حسین فضلی در وزن دوم، کامران کاظمی، مهدی دهقان، مهدی بهادری و رامین احمدی در وزن سوم، حسین خدابنده‌لو و امیر اژدر در وزن چهارم و محمدمهدی شازده احمدی در وزن ششم نمایندگان هیئت تکواندو استان قم در این مسابقات هستند.

رئیس هیئت تکواندو استان قم ادامه داد: بلال سلیمانی، یاشار محمدی و ناصر قره‌لو نیز به عنوان مربی نفرات اعزام شده به مسابقات را همراهی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دو داور قمی نیز در این مسابقات حضور دارند، اظهار کرد: هاشم آقایی و حسین سلیمانی به عنوان داور در این مسابقات قضاوت خواهند کرد.

جمشیدی بابیان اینکه این مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی است، یادآور شد: نفرات اول و دوم این مسابقات و منتخبین کادر فنی به مسابقات ورود به اردوی تیم ملی که پنجم آذرماه برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند.

انتهای پیام

منبع