اعلام ترکیب جدید تیم ملی تنیس در مسابقات دیویس کاپ/ حسام یزدی خط خورد، شاهگلی اضافه شد
اعلام ترکیب جدید تیم ملی تنیس در مسابقات دیویس کاپ/ حسام یزدی خط خورد، شاهگلی اضافه شد

به گزارش ایسنا، در حالی که فدراسیون تنیس مدتی پیش ترکیب تیم ملی اعزامی به دیویس کاپ را اعلام کرد، تغییری در ترکیب در آستانه اعزام تیم ایجاد کرد.  بر همین اساس، انوشا شاهگلی، حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی و علی یزدانی به عنوان نفرات نهایی تیم ملی تنیس کشورمان انتخاب و […]

به گزارش ایسنا، در حالی که فدراسیون تنیس مدتی پیش ترکیب تیم ملی اعزامی به دیویس کاپ را اعلام کرد، تغییری در ترکیب در آستانه اعزام تیم ایجاد کرد. 
بر همین اساس، انوشا شاهگلی، حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی و علی یزدانی به عنوان نفرات نهایی تیم ملی تنیس کشورمان انتخاب و معرفی شدند.
در آخرین  مرحله از اردوی تیم ملی تنیس در جزیره کیش؛ انوشا شاهگلی، حسام یزدی، علی یزدانی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی، ‌مهرشاد قفقازی، امیرحسین بادی و حمیدرضا نداف حضور داشتند که در این مراسم از زحمات حسام یزدی و مهرشاد قفقازی تقدیر و تشکر شد.
فرشاد طلاور و امیر اکبری در کادر فنی، اکبر طاهری را به عنوان سرمربی همراهی می‌کنند.
علی حقیقت‌خواه  و مهدی بهزادپور هم دستیاران اردوی تیم ملی بودند.
مسابقات گروه ۴  آسیا و اقیانوسیه از ۲۶ مهر تا یکم آبان با حضور کشورهای ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، تاجیکستان، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار می‌شود و از بین تیم‌های برتر ۳ تیم به گروه ۳ آسیا و اقیانوسیه صعود می‌کنند.
در این مراسم از لباس اصلی تیم ملی تنیس برای رقابت‌های دیویس کاپ هم رونمایی شد.
انتهای پیام

منبع