النهار لبنان: ایرانی‌ها سخت‌ترین پیروزی خودشان را جشن گرفتند
النهار لبنان: ایرانی‌ها سخت‌ترین پیروزی خودشان را جشن گرفتند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه النهار لبنان با تمجدید از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور برابر ایران و مقاومتی که تا دقایق پایانی ادامه یافت، نوشت: شکست برابر ایران از نظر نتیجه حقیقت و منطقی به نظر می‌رسد اما با توجه به اتفاقات درون زمین باید گفت ظالمانه بود. در گزارش النهار آمده است: باید […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه النهار لبنان با تمجدید از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور برابر ایران و مقاومتی که تا دقایق پایانی ادامه یافت، نوشت: شکست برابر ایران از نظر نتیجه حقیقت و منطقی به نظر می‌رسد اما با توجه به اتفاقات درون زمین باید گفت ظالمانه بود.

در گزارش النهار آمده است: باید از اعضای تیم ملی تشکر کنیم، آنها که نشان دادند همچنان در سرزمین بحران‌ها تنها روزنه امید هستند. حقیقت این است که شکست برابر ایران از نظر نتیجه منطقی به نظر می‌رسید اما بر مبنای واقعیت‌های درون زمین ظالمانه بود. دفاع لبنان تا آخرین دقایق این بازی به خوبی ایستادگی کرد اما ایرانی‌ها که بعد از دقیقه 91 به گل رسیدند در نهایت سخت‌ترین پیروزی خودشان را جشن گرفتند آن هم در برابر تیمی که از نظر امکانات و توانمندی‌ها با تیمی مثل ایران قابل قیاس نیست و تنها بازیکنانش قلب‎هایی قوی و محکم دارند و با اراده‌ای مثال زدنی مبارزه می‌کنند. لبنانی‌ها امیدوار بودند بعد از پیروزی تاریخی سال 2013 برای دومین بار در مرحله مقدماتی جام جهانی ایران را مغلوب کنند اما 3 امتیاز بازی به «تیم ملی ایران» رسید که توانست همچنان به صدرنشینی خودش در این گروه ادامه بدهد. هرچند لبنان هنوز به بازی‌های آتی امید دارد و می‌تواند به دنبال کسب سهمیه سوم در این گروه باشد.

 

انتهای پیام/ 

منبع