انتظاری: عنایتی یکی از فنی‌ترین مربیان ایران است/ بازی با پدیده مانند جنگ بود
انتظاری: عنایتی یکی از فنی‌ترین مربیان ایران است/ بازی با پدیده مانند جنگ بود

نیما انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت:‌ پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی داشته باشیم. بازی با پدیده با توجه به خصوصیاتی که تیم‌های میثاقیان دارند، شبیه یک جنگ بود. خدا را شکر که از این بازی مهم سه امتیاز گرفتیم و کسب اولین برد در […]

نیما انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت:‌ پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی داشته باشیم. بازی با پدیده با توجه به خصوصیاتی که تیم‌های میثاقیان دارند، شبیه یک جنگ بود. خدا را شکر که از این بازی مهم سه امتیاز گرفتیم و کسب اولین برد در لیگ برتر قطعاً روحیه ما را بالاتر خواهد برد.

هافبک تیم فوتبال هوادار ادامه داد: ما در سه بازی گذشته در بدترین شرایط مستحق این بودیم که دو امتیاز بگیریم، چون برابر استقلال خوب فوتبال بازی کردیم. در بازی با سپاهان هم موقعیتی به حریف ندادیم و البته در بازی با پیکان هم 750 پاس دادیم، ولی متأسفانه شرایط برای ما طور دیگری رقم خورد.

انتظاری در پاسخ به این پرسش که آیا هدف هوادار ماندن در لیگ برتر است، تصریح کرد: وقتی می‌خواستم با این باشگاه قرارداد ببندم قصد داشتم بندی را در قرارداد بگذارم که اگر در لیگ برتر ماندیم پاداش بگیرم ولی رضا عنایتی با این بند مخالفت کرد و گفت که باشگاه هوادار اهداف بزرگی در سر دارد. او گفت ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم یک جایگاه بسیار خوب را به دست بیاوریم.

وی که در این بازی یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند در پایان خاطر نشان کرد: همه بچه‌ها زحمت کشیدند و خوشحالم که گل زدیم و این گل را به رضا عنایتی تقدیم می‌کنم. من با چند مربی کار کرده‌ام و خدا را شکر چیزهای زیادی از آنها یاد گرفتم. در مورد عنایتی هم باید بگویم که او یکی از فنی‌ترین مربیان ایران است.

 

انتهای پیام/

منبع