انتقادهای تند شنیشل از ادووکات در آستانه بازی با سوریه
انتقادهای تند شنیشل از ادووکات در آستانه بازی با سوریه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، راضی شنیشل در آستانه بازی بسیار مهم تیم ملی عراق برابر سوریه در چارچوب گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا گفت: عراق در بازی فردا گزینه‌ای جز پیروزی ندارد. دیک ادووکات اکنون اطلاعات کافی درباره بازیکنان عراقی از نظر ذهنیت، سطح فنی و عملکردشان دارد. بدون […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، راضی شنیشل در آستانه بازی بسیار مهم تیم ملی عراق برابر سوریه در چارچوب گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا گفت: عراق در بازی فردا گزینه‌ای جز پیروزی ندارد. دیک ادووکات اکنون اطلاعات کافی درباره بازیکنان عراقی از نظر ذهنیت، سطح فنی و عملکردشان دارد. بدون شک او به دنبال رفع موانعی که در دیدارهای قبلی عراق وجود داشته خواهد بود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال عراق سپس با انتقاد از دیک ادووکات اظهار داشت: از جمله موارد منفی که دیک ادووکات مرتکب شده تغییر ترکیب تیم عراق از یک بازی به بازی دیگر است. این یک اشتباه است که باعث از دست رفتن بازیکن به خاطر تغییر مداوم می‌شود. بازیکنان هر چه بیشتر در ترکیب مستقر شوند به ثبات و هماهنگی می‌رسند. در این صورت کارهای تاکتیکی نیز به صورت کامل پیاده خواهند شد.

راضی شنیشل در ادامه از دعوت برخی بازیکنان تیم امید به اردوی بزرگسالان توسط ادووکات خاطرنشان کرد: من مخالف این کار هستم. این بازیکنان باید در تیم خود به بلوغ بیشتری برسند و تجربه کسب کننند. فکر می‌کنم یک یا دو بازی معیاری برای دعوت‌شان به تیم ملی نیست. با این وجود برای این دسته از بازیکنان آرزوی موفقیت می‌کنم. در شرایط فعلی باید بازیکنان عراق آرامش داشته باشند و تحت فشار قرار نگیرند تا سه امتیاز بازی با سوریه را کسب کنند.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

منبع