باخت شیمیدر مقابل مهرام/ هاشمی جدال سرمربیان تیم ملی را برد
باخت شیمیدر مقابل مهرام/ هاشمی جدال سرمربیان تیم ملی را برد

به گزارش ایسنا، در بازی حساس هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (جمعه) ۲۱ آبان ۱۴۰۰ دو تیم مدعی شیمیدر قم و مهرام تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، مهرامی‌ها موفق به شکست حریف خود شدند. در جدال مدعیان گروه ب رقابت‌ها، ابتدا شاگردان مصطفی هاشمی در تیم مهرام کوارتر نخست […]

به گزارش ایسنا، در بازی حساس هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (جمعه) ۲۱ آبان ۱۴۰۰ دو تیم مدعی شیمیدر قم و مهرام تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، مهرامی‌ها موفق به شکست حریف خود شدند.

در جدال مدعیان گروه ب رقابت‌ها، ابتدا شاگردان مصطفی هاشمی در تیم مهرام کوارتر نخست را ۱۳-۱۰ پیروز شدند، اما در ادامه شاگردان شاهین‌طبع ۹-۱۲ کوارتر دوم را بردند تا بازی در نیمه نخست ۲۲ – ۲۲ مساوی شود.

با شروع نیمه دوم باز هم این مهرام بود که ۲۲-۱۶ کوارتر سوم را برد، اما بار دیگر شاگردان شاهین‌طبع اختلاف ایجاد شده را با برتری ۱۵-۲۱ جبران کردند تا نتیجه ۵۹ – ۵۹ برابر شود و جدال دو تیم در وقت‌های معمول برنده‌ای نداشته باشد.

به این ترتیب دو تیم در وقت‌های اضافه اول به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، شاگردان مصطفی هاشمی در مهرام با برتری ۱۲-۱۰ در وقت اضافه، ۷۱ – ۶۹ برنده بازی حساس هفته شدند. به این ترتیب جدال سرمربی سابق و فعلی تیم ملی بسکتبال به سود سرمربی کنونی تمام شد.

در انتهای این دیدار، «دیون لامار رایت» فوروارد تیم شیمیدر قم با کسب ۲۱ امتیاز، ۹ ریباند و ۲ پاس گل، با ثبت تأثیرگذاری ۲۷ بهترین بازیکن زمین شد.

در تیم مهرام تهران نیز آرن داودی با کسب ۱۴ امتیاز، ۲ ریباند و ۴ پاس گل، تأثیرگذاری ۱۵ را به ثبت رساند تا ستاره تیم خود شود.

انتهای پیام

منبع